Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust vegyek az első...

Milyen pelust vegyek az első pár hétre? Amikor a bébik olyan hasmenősek még, és nem állt még be rendesen a székletük? Tescos, DM-es, stb. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Huggies nagyon jó volt. 1x-2x volt kisebb baleset, de az bármiből kifolyt volna. :)
2010. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi a nagyobbamnál liberot használtunk, most huggist. Nagyon szeretem, még soha nem folyt ki a kaka, és éjszaka sem ázott át soha reggelre. (nem teszem tisztába éjszaka, csak 2x kellett, amikor kaka volt)

6 hetes

2010. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokat végig próbáltunk, a Libero megbízható. Persze vannak balesetek, de az bármilyen pelussal ugyanúgy előfordul.
2010. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi Huggies Newborn pelussal kezdtünk és nagyon meg voltam vele elégedve. Próbáltuk a Libero újszülött pelust is, de nekünk abból mindig kifolyt a pisi.

Később, amikor már kicsi volt a Huggies, de a következő méret még nagy volt, akkor váltottam DM 2-es méret pelusra, mert az olyan köztes állapot volt és nagyon megszerettem. Sokáig, még kb. 2 hónapig tudtuk használni a DM 2-es méretet, pedig a Huggies 2-es már akkor nem volt jó neki. (érdekesen méreteznek) Később már kicsi volt a DM 2-es, de még hatalmas a DM 3-as, így jött a Pampers Active Baby 3-as, mert az nem olyan hatalmas a 3-as méretek közül. Ez kb. 1,5 hónap és most vagyunk 5 hónaposak és a DM 3-as méretet használjuk mostmár.

Majd kitapasztalod Te is, hogy mikor melyik lesz éppen jó. Függ attól, hogy mekkora lesz a babád pocija, combija.

Lényeg, hogy az elején szerintem kezd Te is a Huggies Newborn pelussal, az nagyon jó, aztán majd látod. De én a Liberot nem fogom többet használni. A DM is nagyon szuper (árban is)

Üdv!

2010. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A libero vált be, szerintem az elején még nem éri meg kísérletezgetni, ráérsz akkor, ha már van valami rendszer a kakiban:)
2010. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Huggies newborn vált be, szobatársam Pampers newborn-t használt és meg volt vele elégedve.
2010. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a huggies newborn a legjobb. ebből is van kétféle méret, 1 és 2, attól függően, hogy mekkora lesz az újszülött. 1-esből nekünk 2 csomag fogyott csak el (ugye kis csomag), pedig 3200-zal született a babánk, utána már a newborn 2 kellett, tehát semmiből se tárazz be.
2010. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is a Huggiest használtuk,meg a Pampers Newbornt.A Pampers az utolsó időben már nem jött be,kifolyt belőle nem is egyszer a belevaló.Most megint Huggiest vettem,meg a Libero Baby Soft-ot,az nagyon jó.
2010. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a Libero Newborn-ból rengeteg fogyott,de nem volt balesetünk.Próbáltuk a DM-es újszülött pelust is,de az nagy volt a babámra,azt 1 hónaposan tudtam ráadni.Azóta is szinte csak Libero-t használok,vagy a Babylove -ot

2010. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bármilyen "bóvli" jó, ha normálisan van a babádon, nem folyik ki a széklet.mi a tescós és a bababoltok ömlesztett-legolcsóbb termékeit használjuk.
2010. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!