Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miét csinálja ezt a fiam velem?

Miét csinálja ezt a fiam velem?

Figyelt kérdés

Nem régen költöztem haza anyuhoz a 9 hónapos fiammal.

Eddig nem volt semmi gond, viszont az utóbbi pár napban állandóan ha meglátja anyukámat, akkor egyből hozzá akar menni, hozzám soha nem jön oda. Még akkor se ha altatni kell, pedig eddig mindig mászott rám, húzta a pólóm, és hozta az alvókáját.

Egész nap le se sz..-rt tegnap is. Ha anyut meglátja ugrál, ha engem semmi.

Annyira rosszul esik, hiszen mindent megteszek érte, egész nap játszok vele, együtt alszunk, mindent megkap stb.

Anyut jobban szereti mint engem? Én már nem is vagyok fontos? Elég furcsa érzéseket vált ez ki belőlem, haragszok a fiamra, úgy érzem elárult.


2010. jan. 11. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok egy nagy gyermek szakértő, de nem lehet, hogy egyszerűen az "újdonság erejével hat" édesanyád jelenléte? Mint egy új játék...szerintem nemsokára "megunja" és újra te leszel a "kedvenc".

2010. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szeret ezen ne aggódj, de szerintem minden gyerkőcnek van olyan időszaka, hogy szinte "be van kattanva" másért. Nekem a tesómmal volt ilyen, aki a keresztanya. Képes volt az utcán is hisztit csapni, hogy neki ő kell, ha találkoztunk. El fog ez az időszak is múlni. Próbálj neki örülni, hogy egy kicsit szuszhoz is jutsz néha, tudom rosszul esik, de azt soha ne felejtsd el, hogy te vagy az Édesanyja és biztos szeret téged!!
2010. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mondd. 11 hónapos kislányom mostanában mindenkihez bújik, csak hozzám nem. Még idegenekhez is. Engem meg eltol. Én is kész vagyok, de hát most ilyenje van, nem tudok mit csinálni Vele.
2010. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!