Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már a kádban is kúszni-mászni...

Már a kádban is kúszni-mászni akar?

Figyelt kérdés
Majdnem 7 hónapos babám már nem akar ülve lenni a kádban, csak hason. A baj az, hogy amitől tartottam, nyelt is a vízből. Biztos nem lesz tőle baja, mert gondolom úgy csinálják a fürdetőket, hogy ezt figyelembe veszik, de akkor is...
2010. jan. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyenez van, az én lányom is 7 hónapos, régebben nagyon szerettük a fürcsit mindannyian, d emost csak ő élvezi, iszik folyton, forog, és kiveri az összes vizet. Bízom benne, hogy ha kicsit nagyobb lesz majd elfoglalja a kiskacsa :)
2010. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam. Kb 2 hónapja fürdünk úgy, hogy én átöltözöm amíg a fürdőben vagyunk, mert rendszerint minden úszik. :D Iszik is a vízből bőven, a legújabb, hogy feláll, letámasztja a kezét a lábai elé és a két lába közt átnézve nézegeti a lógó kukacát és herezacskóját és hatalmasakat nevet rajta :))) Nem egyszerű. Kiskacsa nincs, hajó van, de a kuki érdekesebb :D
2010. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig a kacsát ette, most az már nem elég finom... :)
2010. jan. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!