Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uzsonnára, vacsorára 1 év...

Uzsonnára, vacsorára 1 év körüli babának mit adtok?

Figyelt kérdés
Már olyan ötlettelen vagyok! Tejpépet nem eszik.
2010. jan. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egy éves a kisfiam. ő uzsonnára általában tejpépet kap vacsorára meg kenyér, zsemle, kifli sonkával vagy ami van itthon. már eszi amit mi. vagy pedig főzelék ami ebédről maradt.

ha nem eszik tejpépet adhatsz neki krémtúrót, vagy gyümölcsöt. vagy kenyérfalatkákat májkrémmel körözöttel

2010. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bundás kenyér,piritós kenyér,palacsinta.Felvágott,virsli,májkrém,körözött,főzelék.stb.
2010. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában azt amit ebédre evett. Mondjuk az én fiam nagyon kis mennyiséget eszik, pl. délben eszik fél üveg bébiételt, vacsira megkapja a másik felét. Amiket még enni szokott: tejpép, vajas kenyér felvágottal, májkrémes kenyér, sajtkrémes kenyér, joghurt, krémtúró. Ő még fürdés után szopik.
2010. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Joghurt 2 darab babapiskótát belemorzsolva. Én a tejpépből a Hipp-es simát szoktam neki adni, és belereszelek neki egy kis almát, banánt, körtét, vagy valamelyik kettő keverékét.
2010. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Uzsira kenyérfalatok felvágottal, sonkával, joghurt vagy gyümölcs.

Vacsira főzelék és husi.

Elalvás előtt cici:-)

2010. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elalvás előtt nálunk is cici. Meg vacsi után, helyett....:-)))

Eddig a májkrémet még nem mertem adni, de ma vettem, és ma azt kap.

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!