Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 2-es tápszert javasolná...

Milyen 2-es tápszert javasolnátok?

Figyelt kérdés
babám 5hós múlt és nem tudom melyik tápszert vegyem neki ami tényleg jo.Milupát néztem az a legolcsóbb.1790.De jó is lehet?
2010. jan. 10. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

én nestle bebát használtam. most mildibét iszik a kisfiam mert az egy kicsit olcsóbb.

a humanatól hasmenése volt

2010. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez babafuggo,tapasztald ki melyik jon be neki,nalunk csak a beba csuzsik,a tobbi fogtak a pocakot vagy kihanyta..
2010. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam Milupa Milumil HA2-t és sima 2-t is kapott, mindkettővel meg volt elégedve. Azaz izlett neki, jóllakott éjszakára is.
2010. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam pár hetes kora óta a Humana HA-t kapja. Nagyon szereti. Most 17 hónapos, még mindíg ezt issza elalváshoz.
2010. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én DM-ben készülök kettes babylove bio-tápszert venni, 600 g és napok óta nem érkezett az üzletekbe, szóval vadászunk rá.

Még nem próbáltuk. Az ára: 1249 ft (!)

2010. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!