Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes,10 honapos babanak...

Anyatejes,10 honapos babanak milyen tapszert javasolnatok?

Figyelt kérdés
este es reggeli szopit szeretnek lassacskan tapszerrel helyettesiteni, de nem fogadja el az izuk miatt. amit eddig probaltam: Nestle Nan, Milupa Milumil 2, siman majd felesben almalevel, hatha az valtoztat annyit az izen, hogy el tudjunk indulni...ahonnan irok egyaltalan nincs tamogatas tapszerre, igy minden meregdraga megvett tapszer ul a szekrenyben, persze probalkozom veluk, de jo lenne ha mar valamelyiket elfogadna...
2009. szept. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam imádta a Beba 2+ vaníliás ízű tápszert. Ez tényleg finom.

Így néz ki: [link]

2009. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a 2-es és 3-as tápszerekre itthon sincs támogatás, csak ha HA-s. Banánost vagy vaníliást próbáltad már? A válogatósabb babáknak szokták az ízesítetteket ajánlani. Enyém is 10 hónapos, ő sajnos 3 hónapos kora óta tápszeres, én is ízesítettett fogok most neki venni, mert csak nyammog a simán.
2009. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Neeee, és a védőnőd nem kapott a szívéhez?! Ha amyatejes a babód és elég a tejed, ne helyettesítsd tápival! Inkább akkor egy kis gyümi, zöldség...

2009. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

esetleg valami praktika, hogy tudnam elfogadtatni vele?

utolso valaszolo: a babam 10 hoanpos es mar 6 hoanpos kora ota eszik gyumolcsot es zoldsegeket(fozelekeket stb), mar csak este es reggel szopizik, azokat szeretnem kivaltani tapszerre, mert el kell utaznom egy hetre es akor kell kapjon valamit

2009. szept. 28. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Humana 3 banánosat (8 hó feletti) vettem a babámnak, amikor átszoktattam anyatejről tápira. A banán a kedvenc gyümölcse, így ezt a tápszert elfogadta.

Először nem tetszett neki igazán, nem tudott mit kezdeni a cumisüveggel, de aztán rájött, hogy nincs más, és valamivel muszáj elmulasztani az éhségét (9 hónapos volt).

Kedves egyik válaszoló, nem mindenki akar/tud száz évig szoptatni... Nekem pl a saját egészségem érdekében kell abbahagyni a szoptatást, pedig még van tejem.

2009. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

É 8 hónapos korában utaztam el 1 hétre, kapott sima 2-es tápszert, akkor reggel és este szopott csak már.

Hazajöttem és ugyanúgy folytta cicizést, egészen 21 hónapos koráig kitartott.

2009. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!