Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a babátok? A miénk 9...

Mekkora a babátok? A miénk 9 hónapos, és kb.6.5 kg. Mi a szülök is kicsik vagyunk, tehát nem aggódom, csak tudni szeretném, rajtunk kívül van még ilyen pici babóca is? Inkább a "pici" babákra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
uh, az én fiam a másik véglet, 9 hós volt múlt héten és 11,5 kiló
2010. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ikerlányaim 1 évesen 7,7kilósak voltak,szintén semmi baj nem volt velük, a doki meg volt elégedve,mert harmonikusan fejlődtek,és nem voltak betegesek.Most lassan 4 évesek,és alig 13kg mindkettő.Szép,vékony csajszik.:)
2010. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de én meg épp az ellenkezője miatt aggódom.

Kislányom tegnap lett 6 hónapos és már 9kiló 60 deka.

Mondjuk elég nagy súllyal született(4100gr

Már előre félek mekkora lesz 1 éves korára

2010. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ne aggódjatok a babák súlya miatt. Sok minden miatt alakulhat úgy a babák testtömege: genetika, jó étvágy, mozgás. Attól, hogy egy baba 6 hósan több mint 9 kiló, nem biztos, hogy 1 évesen is nagy súlyú lesz. Amikor elkezd mozogni a bájos babaháj átalakul sportos izomzattá :)

Az én kismanóm most 2 hónapos 6 kg és csak anyatejes. Mindehhez kb. 60 cm. 3650 gr-al született. Helyes kis hurka-gyurka. De én nem aggódom, mert 6 hós kor után nem fejlődik olyan ütemben a súlyúk, inkább magasságra gyúrnak.

2010. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos, 7600g és 72cm. 6 hónaposan 6500g volt, 9 hónaposan 7300g.
2010. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hósan 6800 gr volt és66 cm. Most 14 hós és 8300 gr és 71 cm kb. Sokan mondják hogy nem láttal még ilyen kicsi (alacsony)babát szaladni. Amikor elindult 68 cm volt. 17-es téli cipőjébe két zokni simán belemegy. Amugy makk egészséges. És mi is kicsik vagyunk aránylag. Én mondtam a gyerekorvosnak, hogy nem kicsi e, rám nézett és azt kérdezte: "Mit akar maga a 210 cm-ével?" (160 cm vagyok.) Vannak kicsi babák is , a felnőttek sem egyformák, ha kiegyensúlyozott, fejlődik és mosolygós, minden rendben velük.
2010. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én is így fondoltam:)))))9

2010. jan. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!