Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem viseli el a cipőt?

Miért nem viseli el a cipőt?

Figyelt kérdés
Lassan 11hós lányom semmilyen cipőt még a kocsi cipőt sem tűri addig sír amíg le nem veszem!Ha járni tud mi lesz majd!
2010. jan. 9. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha járni fog nem fogja levenni, mert rájön mire való, illetve mással lesz elfoglalva...ugye szó szerint rajta fog járni. nekem is mindig levette még a kocsicipót is. Ajánlom a puhatalpó cipőket, sokféle márkában és árban lehet kapni, az én lányom imádja, nem akarta sosem levenni. nemcsak az én tapasztalatom ez, sok ismerősömé is.
2010. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagy mumus volt minden lábbeli. Ha valami csoda folytán rávarázsoltam a kocsicipőt vagy csizmát, 1 perc alatt simán lepiszkálta a lábával...

Végül a liliputi.hu-n rendeltem puhatalpú kiscipőt. Katica van rajta és azóta az az isten! Amint ébred, már mutatja a cipőt, vagy megy érte és hozza oda, hogy azonnal vegyük fel.

Gumis a bokánál, így nem tudja (de nem is akarja) levenni.

Szerintem nem drágák, jó minőségűek és nem utolsó sorban egészségesek is a lábfejnek.

2010. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezèrt vettem én is lilliputi kismamuszt, majd ugyanonnan rendeltem kicsit stabilabb peliped bőr varrott kis kocsicipőt. Ezeket szerette, igy két hónap mulva már gond nélkül felvette a benti szandálját.
2010. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne erőltesd! az enyém is ilyen volt. már azt hittem, mindig mezítláb akar majd lenni! kb. 13 hónapos kora körül értette meg, hogy mire való, onnantól kezdve ő maga segít felhúzni! türelem!
2010. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!