Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babanak az...

Meddig kell a babanak az ivovizet forralni? 11 honapos a kislanyom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 21:32
 1/6 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


En ilyenkor mar nem forraltam, most 14 honapos a fiam.

2010. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja én is feltettem ugyanezt a kérdést, és többségében azt a választ kaptam, hogy 1 éves korig, utána meg babavíz, meg mentes ásványvíz, stb.

Hogy őszinte legyek, az én babám 8 hónapos lesz, de gondolkodom rajt, hogy hamarosan elhagyom a forralgatást. De utána is rendes csapvizet akarok adni neki, nem egyébb ketymetyeket.

2010. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt két napja a fiam. Olyan másfél-két hónapja forralatlan szénsavmentes ásványvizet kap. Főzni csapvízből főzök, de ugye az fel is forr a főzés folyamán.
2010. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb egyéves korig forralni, a lányomnak 8 hónaposan adott a férjem forralatlan vizet és ettöl két hónapig ment a hasa, alig tudták az orvosok rendbehozni.
2010. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk a gyerekorvos a 3 napos babának már forralatlan vizes kanalat dugott a szájába. Előző hozzászólónál szerintem valami nagy gond lehet a vízzel, vagy más baj is volt, mert egy víztől esetleg egy-két napig megy a gyerek hasa.
2010. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. 16 hetes lehettem amikor a védőnő aláíratott velem egy papirost amin az állt a babám 1 éves koráig 'csak forralt' csapvizet adok neki.
2010. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!