Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok mei tai-t? Vélemény...

Használtok mei tai-t? Véleményetek róla? Csuklyás van nektek belőle? Szereti babátok? Kényelmes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használok, ma éppen 3 órát cipeltem benne a kb. 9 kilós fiamat, sajog is rendesen a hátam....

Alvócsuklya van hozzá, de még nem használtuk.

[link]

[link]

Mellékelek képet is , ma készült, csak nem tudom, hogy melyik link a jó.

Egyébként nagyon szeretjük :)))

2010. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én is használok bár mostanában már nem annyira mivel a lányom egy éves és elég nehéz cipelni. Kisebb korában sokszor használtam nekem nagyon tetszett és én úgy láttam hogy ő is élvezi.

én a liliputi.hu címről rendeltem.

2010. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hali nekem gremese mei-tai-om van. Imádom :D bár most, hogy rossz idők vannak inkább a német zsákos fajtában cipelem. Ugyanis nekünk nincs lábfeje az overálnak, a kiscsizmát meg lerúgja :D
2010. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tudnál linket küldeni a német zsákosról?

Az milyen?

Erről még nem is hallottam.

Bocsi, off.

2010. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem csatos mei tai-om van, egy lány varrta a mamami fórumról, ez csuklyás is, nem kell a megkötéssel bajlódni, jól ki van párnázva, baba is szereti, mi is. 10 kiló, én még mindig elől hordom benne, és nagyon kényelmes, nem is érzem benne nehéznek. párom a hátán szokta, úgy is nagyon jó.
2010. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. jan. 12. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem babaközelbenes van, imádtam eddig, (mivel 10 kg a babó a hátamon hordom). Most már 80 cm és bizony én a test részét rövidnek találom...amikor elalszik bicsaklik a feje, így fogok varrni egy másikat..és ezen alvócsuklya sincs, de azt is varrok hozzá
2010. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!