Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is van úgy, hogy...

Más baba is van úgy, hogy evés után fél óra múlva rájön, hogy még éhes?

Figyelt kérdés
Születésétől fogva jellemző ez rá, már 7 hónapos. Soha nem volt képes nagyobb adagot (ami egyébként a normális adag lenne) egyszerre megenni.
2010. jan. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
az én babám 6 hetes és szokott ilyet csinálni.
2010. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom 11 hós, van, hogy az esti tápijából (230 ml) meghagy úgy 50et, löki el a cumisüveget. Az esti tápi után rögtön le szoktam fektetni, és szerintem olyankor döbben rá, hogy hoho, nem lesz több evés, és rögtön reklamál, na akkor megint felveszem, és benyomja a maradékot, majd elalszik. Ezt csak úgy irtam... Egyébként hány óránként eteted? Nem lehet, hogy túl sűrűn, és azért nem eszik rendesen, mert nem éhes?
2010. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Négy hónapos a babám, és nappal képes akár óránként is enni.Szerencsére este nyolctól reggelig alszik.

2010. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jó napunk van, akkor 3-3.5 óránként eszik, éjszaka csak alvás van. De ha kicsit is zűrös a nap valamiért, időjárás, fogzás (?) , stb. akkor ez teljesen felborul.
2010. jan. 9. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém újszülött kora óta 2 óránként szopizott, 1 ciciből. Ha nagyritkán a másikat is elfogadta, ki is bukta. Most 9 hónapos, és már csak reggel-este szopik, de más ételből sem eszik annyit, hogy kibírjon vele 3 órát. Sokszor eszik, keveset, az ebédet is kétszerre eszi meg. Ha meglátja a kaját, rögtön éhen akar halni, alig bírja ki amíg megmelegítem, aztán 3 kanál után más dolga akad. Mindig nézelődni kell valamit. Egyébként jól fejlődik, hízik rendesen.
2010. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!