Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnét lehet tudni ha nem...

Honnét lehet tudni ha nem elég neki a tej és éhes még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne nevessetek ki, de néha nem értem a babám. Eddig csak anyatejesek vagyunk lassan 5 hónapja. De néha úgy érzem hogy éhes még de nem fogadja el a tápot (volt már hogy megette), akkor pedig nem valüszinű hogy éhes. Ti miből tudjátok ha pótolni kell? Hogy jelzi a babátok?

Köszi


2010. jan. 9. 17:49
 1/7 anonim válasza:
igaz nekem nincs babám. látogatóban hallottam, hogy nem szabad túletetni, mert gyorsan fejlődik és hamar elhízik.
2010. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a sírásából sejtettem, hogy éhes. Direkt írtam, hogy sejtettem, nem azt, hogy tudtam, mert sokszor mellétrafáltam. Amúgy ha nem fogadja el sem a tápot, sem a cicit, akkor biztos más gondja van. Meg ez hülyeség, de ha másfél óra múlva sírt, sejtettem, hogy nem éhes. Néztem az órát, kb 3 óránként jelzett, nyáron a 2,5 belefért, annál hamarabb meg más baja volt. Most 9 hós.
2010. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk így működik:

Kiköpi a mellet, visszaveszi, kiköpi, közben mérgesen sírdogál, és csak néz, hogy csináljak már valamit. Ha jóllakott, etetés után kapásból vigyorog (vagy elalszik), de legalábbis könnyű megnevettetni.

2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NA ezt csinálja ő is, de a tápot mégsem fogadja el, és egy idő után mosolyog. Ás átalussza az éjszakát ezután. Szóval akkor hogy is van ez?
2010. jan. 9. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor lusta és nehezebben jön már neki a tejcsi mikor kiköpi bekapja stb.
2010. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót nem értem.Minek ír az olyan, akinek nincs gyereke, de még ha csak az lenne, hogy nincs gyereke, legalább a kérdésre válaszolna!?

A kérdésre válaszolva, ha nem fogadja el a pótlást, akkor biztos nem éhes.Ha éhes lenne, szerintem sírna, és követelné az adagját.Az enyém legalábbis nyöszörög, de nagyon jellegzetesen, így látom, hogy még éhes.Bár ő még nem evett soha tápszert, szerencsére elég a tej.

4 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia. az én kislányom ordított, a szívem szakadt meg. óránként akart enni, volt, hogy fél óránként, mind a két cicit kiszívta. ennek ellenére éhes volt. bár az én tejemnek semmi tápértéke nem volt, a bolti tejnek magasabb volt a zsírtartalma mint az én tejemnek. szerintem nyugodtan megpróbálhatsz adni neki kevés tápit szopi után, ha jólakott úgysem veszi el.
2010. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!