Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnét tudom megkülönböztetni...

Honnét tudom megkülönböztetni hogy fogzás miatt megy a hasa vagy vírus?

Figyelt kérdés

A családban volt most olyan aki elkapott egy hasmenéses vírust, két napig volt kórházba már kiengedtél. Mikor találkoztunk Vele már két hete hasmenése volt de pár nappal h találkoztunk be kellett mennie kórházba a kiszáradás veszélye miatt. A lányom sokat érintkezett vele, mi akkor nem tudtuk h beteg. Ma és tegnap 3 szor volt vizesebb hasmenése a lányomnak de nem tudom eldönteni hogy fogzás v vírus.....mit tegyek? vigyem le a házi orvoshoz? a védőnőt is mindjárt felhívom hogy rákérdezzek hogy ő mit javasol...

7 hós baba anyukája


2010. szept. 9. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, mikor nálunk ez volt a doki azt mondta, 3 ilyen széklet naponta még elmegy, ha nincs más tünete. Persze gyakrabban kell folyadékkal kínálni. Ha többször van, akkor hívni kell őt. Érdemes vmilyen probiutikumot adni neki. A pospiját alaposan töröld le és krémezd, nehogy kikezdje, és gyakran cserélj pelust, a kakisat meg azonnal. Ha láza lesz, vagy hányni kezd, vagy sokszor kakil vizeset, azonnal doki.
2010. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a mi dokink szerint napi 4 kaki még lehet a fogzástól, de ha vírus okozza a hasmenést, akkor a széklet minden esetben nyálkás, sőt véres is lehet. Ebből lehet tudni ha vírusos.
2010. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Plusz a láz is intő jel egy vírusos hasmenésnél.

Étvágya van?

2010. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Étvágya van. többet is eszik mint szokott és a kedve sem rossz...remélem tényleg csak fogzás!


Köszönöm a válaszokat



még annyi h vettem tegnap normaflórt és ma krémesebb volt a kakija...

2010. szept. 10. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!