Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várjátok már hogy elinduljon...

Várjátok már hogy elinduljon a babó?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon.már elindul egyedül,ha nem figyel magára,de nagyon várom már mikor kitotyogunk apa elé az ajtóba.eddig mindig négykézláb tekert ki elé.remélem hamarosan ki fog futni.lesz öröm....
2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!Hú,már én is nagyon várom!:)

Bár egyelőre úgy tűnik,hogy a fél és bizonytalan,tehát kicsit odébb lesz.A bútorok,fal mellett már nagyon profi,magabiztos.....de még egyszer sem próbálkozott önállóan elindulni.Pár napja apával hívogattuk magunk felé (tőle fél méternyire) és megtett 2-3 lépést a nagy nógatás hatására.Olyan szuper volt látni így a mi kis piciénket!!!! :)

Szóval igeeeen,nagyon várom!

2010. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még kicsi, 10 hetes, de minap játszottam el a gondolattal, hogy milyen cukor lesz, mikor négykézláb megy mindenhova:)Jajjj és mikor tanul majd járni.... Nagyon várom már. Bár azt mondják, hogy addig van nyugi, ameddig be nem indul, de kit érdekel??? Alig várom! :):):)
2010. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem tudom. Várom is meg nem is. Eddig úgy gondoltam, hogy igen. Aztán a vele egyidős haverja decemberben felállt, és akkor úgy éreztem, hogy még nem szeretném, hogy nálunk is ez legyen. Akkor már függetlenebb lesz, nem lesz rám akkora szüksége. Vagy igen? Tudom, bolond vagyok. Ugyanakkor várom is, mert tök édi lesz, ahogy totyog, meg néha popira csücsül, meg odaszalad hozzám. Szóval biztos szupi érzés lehet. Most 9 hónapos kislány.
2010. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon várom. A bútorok mellett nagyon ügyesen megy már. 10 hónapos és már 6 hónaposan felállt. Már próbálkozik hogy elenged mindent de még csak pár másodpercig áll meg.
2010. jan. 9. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
En is nagyon vartam, szerintem minden anya varja.Az en kislanyom 7,5 hosan allt fel, 10,5 hosan tette meg az elso lepeseit. Most egy eves lesz(17-en)es szalad egyedul:)
2010. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 hónapja jár és nagyon cuki :) Imádom, ahogy totyog :) Vártam már.
2010. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, most 13 hónapos
2010. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is nagyon vártam már

kisfiam dec30-án volt egy éves.

nyolc hónaposan állt fel, bútorok mellett már nagyon ügyesen ment. már majdnem 11 hónapos volt amikor egyszer csak egyedül megált igaz kb 2 másodpercig. aztán egyre tovább, majd megtette az első lépéseket is. nem volt még egy éves amikor elindult. most meg már szinte szalad

olyan édi, meg tudnám zabálni ahogy mosolyogva jön felém

2010. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!