Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek kutacsvédőt a babátok...

Vennétek kutacsvédőt a babátoknak? Akinek van az használja? Szereti a baba?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem egészen a kérdésre válaszolok, ne haragudj. (igazából nem is tudom pontosan milyen az a kutacsvédő) Csak azt szeretném elmondani, hogy én is nagyon féltettem a kutacsát, és koszmós volt a feje, és a kutacsnál még lekapargatni sem mertem fésűvel. Mondtam is a védőnőnek, hogy ott mit csináljak a koszmóval. Erre azt mondta, hogy nyugodtam fésülgessem ott is le a koszmót, nem kell annyira félteni a kutacsot, annyira nem érzékeny, csak akkor lehet baj, ha valami tényleg durván megbökné, vagy ilyesmi. Szóval ezek alapján szerintem nem kell kutacsvédő .
2010. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez is egy felesleges pénzkidobás, amit kitaláltak az okos gyártók, hogy hátha erre is sikerül rábeszélni a szülőket, hogy vegyék. Szóval nincs rá szükség szerintem.Láttam már ilyet, de eszembe sem jutott egyik babámnak se venni.
2010. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! A kutacsvédő olyan min egy anyag bukósisak. Az ütésektől védi a fejét ha bebújik az asztal alá vagy elesik.
2010. jan. 9. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a kutacsvédő-pont mint a bébikomp-sérült babáknak lett kitalálva,nem egészségeseknek.Csak rájött a gyártó,h több a pénz,ha bebeszéli MINDEN anyukának,h potenciális gyilkos ha nem tesz ilyent a gyerek fejére.Nincs rá semmi szükség,gondolom nem egy túlélőtáborban nevelitek a babátokat.:))
2010. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint már nagyobb babáról van szó...

Én még nem is hallottam, de nem vennék.

Féltem én is a kutacsától, főleg, hogy alig látom a sok hajától, hogy hol van tapogatni meg nem nagyon akarom.

Mi mindig simizzük elalvásnál a fejtetőtől a homloka felé a fejét, fésülöm is a haját, nem hiszem, hogy ezek nagy bajt csinálnának. Főleg, hogy láttam, hogy az ultrahangon pont a kutacsánál uh-zta a doki.

2010. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem
2010. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkora hülyeségnek tartom!Igen kicsi az esélye, hogy a baba beveri azt a részt és egyébként is nem szabad magára haszni egy olyan kicsi gyereket, és akkor nem veri be a fejét, nem megy be az asztal alá, stb.Ez kb akkora butaság, mint az angoloknál a babahám!Márcsk szájkosár kéne!Nem taplóságból írom, de neked milyen érzés lenne egy bukósisakban tölteni a napod, hogy nehogy valami bajod essen?13hónapos a lányom, igazi örökmozgó, de sosem forult meg egyszer sem a fejemben, hogy ilyen kellene neki.
2010. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha használod,soha nem fogja megtanulni,hogy hova nem szabad menni,és mit nem szabad csinálni ahhoz,hogy ne üsse meg magát.Kellenek ilyen kis "balesetek".
2010. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
17.29:a babahám bizonyos esetekben nagyon hasznos lehet.Ikreim vannak,és amikor elkezdtünk sétálni,és egyedül vittem őket,én bizony használtam.Mert képzeld el azt a szitut,h az egyik gyerek kirántja a kezét és kiszalad az útra,te meg ott állsz a másik gyerek kezét fogva és emiatt nem tudsz utánaszaladni sem.Vagy anyukák már nagy pocakkal,babakocsival,2-3 éves gyerekkel,nem biztos,h biztonságosan tudja fogni a gyereket,és nem biztos,h fürgén utána tud szaladni,ha nekiiramodik.Szóval vannak helyzetek,amikor nagyon jól jön.
2010. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Felnőttünk mi is anélkül,a gyerekemnek sem fogok venni. Na meg a babapóráz...az is mekkora marhaság!!!

Tehát a lényeg: nem vennék.

2010. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!