Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 9 hónapos babátok?...

Miket tud 9 hónapos babátok? És miket eszik már, hány étkezést váltottatok ki?

Figyelt kérdés
(Nem versenyeztetős "kinek a babája ügyesebb" kérdés, csak kíváncsi vagyok, hogy más babák miket csinálnak már.)
2010. jan. 9. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányaim 6-án voltak 9hónaposak. Már mindketten másznak, ülnek állnak. A napokban elkezdték próbálgatni a járást is, de még nem sok sikerrel. 1-2lépést már tettek, de a vége mindig esés. :) De még ráérnek. Nagyon ügyek.

Reggel, este és éjszaka még tápszert esznek. A többi étkezés már szilárd. kb 8-8,5kg körül vannak. Tejtermékeket nem adok nekik, mert mikor próbáltuk kiütések lettek az egyiken, így egy éves korukig hanyagoljuk. És a Te babád?

2010. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg ügyesek:)

Az én fiam mindent csinál már az egyedül járáson kívül, de bútorba kapszkodva vagy a kezemet fogva már nagyon szépen jön-megy. Persze csak ha kedve van:) Hamarabb állt és lépegetett, mint ahogy mászni kezdett, de végül az is meglett.

Ő 8,7 kg.

Reggel és este tápszert kap, délelőtt, ebédre és uzsira pedig szilárd ételt, két napja hajlandó főzeléket enni gyümölcs nélkül:) Éjszaka már nem eszik.

2010. jan. 9. 17:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ő ma 9 hónapos.
2010. jan. 9. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 9 hónapos a kisfiam.Egyedül jár már,és persze ül,mászik is.Sokat "beszél".Már csak este,éjjel meg reggel kap tápszert,a többi étkezés gyümölcs,főzelék,tejpép.Egész nap vigyorog.:-)Rengeteg mindent megért már.Tologatja az autóit,rakja egymásra a kockáit ilyenek.:-)

2010. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém még nem mászik, felállás sem megy egyedül, pár napja feltérdel, ha valamibe megkapaszkodik. Állni ügyesen tud, ha fogom a kezét, egyiket elengedi. Forgolódást is később kezdte, mint az átlag babák. Reggel-este szopizik, néha napközben is 1-szer, de nem mindig kell neki. Főzelékből mindent adok neki, amit lehet, joghurtot is, kiflit, babapiskótát, és abból is mindig kér, amit én eszek:) Sok mindent megért, tudja hol van ajtó, ablak, lámpa, óra, karácsonyfa, tv, néhány játékra rámutat, ha megnevezem. Beszélni nem beszél, csak gagyog.
2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyesek a ti babáitok is!!!
2010. jan. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!