Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik a 4. hónapos...

Mennyit eszik a 4. hónapos tápszeres babátok? A lányom alig akar enni!

Figyelt kérdés

Segítsetek,már az őrület határán vagyok.Amikor eszik kb. 50ml után elkezdi kitolni a cumit a nyelvével, vergődik, és onnan már nagyon nehezen kezd el enni újra. Volt, hogy a pihenőszékbe tettem, sétállva is etettem már, de sehogy nem akar enni.

Valami baja lehet? Múlthéten piros volt a torka, de már elmúlt.


2010. jan. 9. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy gyarapodik?Lehet hogy ö ilyen kisétkü,de ha jókedvü,nem hányik sokat és jól van akkor nincs miért aggódni.Mennyivel született és mennyi most?Tápszer eszik?A tápszernek eleve puffasztó hatása van lehet hogy neki ez böven elég.Amúgy ha ki akarod számolni mennyit kell ennie akkor szorozd be a 180 mililitert a baba kilóinak számával ennyit kell ennie egy nap.Az is lehet hogy unja a tápszer ízét és már megérett egy kis kostólgatásra.Ha tényleg nagyon aggódsz keresd fel a gyerekorvost.De ne feledd hogy egy baba se egyformán eszik vagy gyarapodik.Nekem a lányom nagyon rossz evö a fiam viszont tultesz mindenkin.Mindkettö egészséges és jókedvü.
2010. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem napközben 120ml körül eszik, este megeszi a 180ml-t. Már kap egy kis gyümit is délben, akkor kicsit kevesebb a tápszer.Esetleg válts cumit, vagy vegyél nagyobbat. Nekünk MAM cumi van, 2-es. De lehet, hogy túl meleg a tápszer, az én kislányom csak langyosan issza meg.
2010. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva 5 hónapos lesz a kislányom. Olyan 110-140 ml körül eszik, de amióta kóstoltatom nehezen fogadja el a tápszert (mondjuk nem csodálom, borzalmas az íze :)), a gyümölcspürék megízlelése után meg pláne :))

Egy időben csinálta úgy a kislányom, hogy egyáltalán nem akarta a tápszert megenni, öklendezett tőle, tettem bele egy kis gyümölcspürét (két-három kávéskanálnyit)-bevált.

:))

2010. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Megpróbálom a püréset, ha más tápszert sem fog elfogadni.

2010. jan. 10. 06:47
 5/5 A kérdező kommentje:

17:51-es:

Hányszor eszik egy nap a babád?

Köszönöm a hasznos választ, a ma reggeli tápszert ízesítve megette.:-))

Milyen tápszert kap?

Köszönöm szépen!!!

2010. jan. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!