Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Tako Jumper X...

Van valakinek Tako Jumper X babakocsija? Milyen? Milyen minőségűek a lengyel kocsik?

Figyelt kérdés
Ő az: [link]
2010. jan. 9. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen van, viszont lengyel.

www.babaeden.hu - herry 1 típusú


Nagyon szeretjük, 13 hónapos a lányom, a kocsi még mindig olyan, mintha tegnap hoztuk volna el a boltból. Pedig nyúzzuk rendesen, nagyon sokat sétálunk.

Üdv

2010. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, Nekünk TAKO JUMPER van és imádom.Nagyon praktikus csak ajánlani tudom,megéri az árát. Nem sokat vacilláltam, elsöre megtetszett.Mostmár a párom is belátja hogy megérte ezt megvenni.Mi nem nagyvárosban lakunk és itt kihasználhato a nagy felfujhatos rugos kerék.Még az benne a jo hogy cserélhetök a vázon a tartozékok.Ha kint nagy a sár a teraszon hagyom a vázat és csak a mozest viszem be,igy nem hül ki ha késöbb megint séta van.A váz is kicsire csukhato a kocsi csomagtartojában simán elfér.Szoval Én ajánlom.
2010. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van.Két hónapja használjuk,de én is megvagyok elégedve vele.Lekörözi az ismert márkákat.Én is csak ajánlani tudom,nagyon praktikus.Azért COMBI típusú autó kell a szállításához.
2010. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nekem az utolsó van,a piros színű.Mindenki dícséri,hogy milyen szép.Érdemes őket megnézni.
2010. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk X-lander van, ez is lengyel. Elégedett vagyok vele, bár nem könnyű, de nagyon könnyű vele menni.


[link]

[link]


74 e Ft volt.

2010. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol vettétek? és ez amúgy átalakítható fekvőből ülőbe?
2010. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi,de már megvettük a kocsinkat. Nem tetszett a Tako, így nem azt vettük. :)

2010. máj. 12. 20:44
 8/10 nini24 ***** válasza:

Szia!

megkérdezhetem, mit vettetek?

Köszi!

2010. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Graco Trekkot vettünk és imádom. Puha,párnázott,könnyen irányítható.Csodás :)

2010. júl. 1. 05:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 éve megvan és semmi baja, mintha új lenne! Nagyon szeretjük és sokan dícsérik is. Akkoriban nagyon utánajártunk a babakocsiknak és végül emellett döntöttünk - nagyon helyesen. :)
2013. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!