Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek rossz alvó volt a...

Akinek rossz alvó volt a babája milyen idős korára nőtte ki?

Figyelt kérdés
11 hónapos a fiam,de még egy átaludt éjszakánk sem volt.nincs a szobában se túl meleg,se túl hideg.Most a foga sem jön,mégis fél óránként fent vagyunk.Azt olvastam majd kinövi,ezért érdekel,hogy másoknál mikor jött el ez az idő?
2010. jan. 9. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne menj be hozzá, majd megtanul aludni. Nem kell elkényeztetni, már elég nagy hozzá.
2010. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia4 Rossz alvónak számított a fiam amikor sírva ébredt nap közben is,és este is gyakran,akár óránként,és vigasztalhatatlanul sokáig sírt.Az ok mindig meg volt,fogzás,rossz álom, szeparációs időszak.Amikor betöltötte az egy évet ez meg változott.Gyakran kel még, de nem sír,hanem morgolódik aztán kisétál hozzám, vagy esténként megkeresi a cicim és már alszik is tovább.Így azért könnyebb.A változást azért látom.Tegnap este csak 2xébredt,és így már sokkal jobb nekem is.
2010. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 7 hónapig művelte ezt(6-13 hónapos koráig)!

Akkor elégeltem meg,és itt kértem az "aludj jól gyermekem" című könyvet.

Aznap este kipróbáltam,bementem hozzá,letettem,kijöttem.

Ez 10 percig tartott már nem is üvöltött,mint előtte,hanem csak nyöszörgött.10 perc után elaludt magától.

Azóta már nappal is csak beteszem a kiságyba,és elalszik.

Ha nem akkor max.2 percig sírdogál,és úgy alszik el.


Én nem akartam kínozni szegényt,nagyon sajnáltam sírva altatni,de már nagyon fáradt,ingerült voltam állandóan,volt olyan délutáni alvása,amikor 3 órán keresztül altattam,mert mire leraktam,megint fölkelt.

Van egy 5 éves bátyus is,vele sem bírtam foglalkozni és a kimerültségtől a férjemet is elhanyagoltam.


Már csak akkor van húzósabb éjszakánk,ha előbújik egy újabb fog.

Sajnos muszáj a sarkunkra állni,mert a család egész embert kíván!

2010. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Honnan tudnám letölteni az aludj jól gyermekem című könyvet?
2010. jan. 9. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
írj privit, átküldöm
2010. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudok privit írni,nem látom a kék sort a privát írással.Az email címem ide írom: tunci1974@freemail.hu

köszi

2010. jan. 9. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok aki már egyszer átküldte, ill most már kétszer, kibontottam a tömörített fájl-t, remélem így már sikerül (de azt nem értem miért nincs ott a kék privi, ezt be kell állítani vhogy? )
2010. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na beállítottam a kék privit is :)
2010. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a könyvet.Remélem lesz hozzá kitartásom és végre nyugodt éjszakák jönnek.
2010. jan. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!