Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meggyet is muszáj kóstoltatni?

A meggyet is muszáj kóstoltatni?

Figyelt kérdés
Eddig kóstolt almát,barackot,sütötököt. A védönö azt mondta,hogy a barackba keverjek egy kis meggyet,mert magában savanyú,de a barackot se szereti,meg csak fagyasztottat tudok neki adni,ami nem olyan jó. Baj ,ha kimarad a meggy? Vagy csak majd késöbb adok neki,ha már lesz barack,vagy majd bébiételt veszek.
2010. jan. 9. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem kevetem másgyümölcsel hanem krumplival adtamneki olyan megymártásszerüen,megföztem a krumplit és a myegyet picit megpároltam és turmix.A fiamnak izlett,nem zavarta hogy savanyú,jó nem olyan sok megyet raktam bele.De még ugy is el tudom kébzelni hogy kicsit megpárolod a megyet és almával(az édesebb fajtával) turmixolod össze,vagy banánal(ha azt már kapott)!
2010. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen idős?Elméletben az a jó ha a friss gyümit adod.Ehhez persze ki kell várni a nyarat,ami nem baj.A babák táplálása nagyon nagy lendületet kapott az évek során,csak azt felejtettük el hogy az egészséges táplálás egyik fő része hogy az évszaknak megfelelően kell etetni a piciket.Most tél van.Hús ételek,rizs,főzelékek,levesek,téli alma,stb.A meggyet nyugodtan hagyhatod a nyárra.Nem baj ha kimarad.Sokan csodálkoznak télen miért nem eszi a baba pl:fagyasztott eper,szamóca, málna,barack stb azért mert az soha nem olyan finom ,mint a friss,hiába lett pompásan elkészítve.Én is csodálkoztam miért nem eszi a szamócát most,mikor nyáron meg falta,aztán felvilágosítottak.
2010. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!