Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babaruha fajták (márkák...

Melyik babaruha fajták (márkák) a számotokra legkedveltebbek?

Figyelt kérdés

Body: nagyon szeretem a brendonos BOLLABY és BRENDON márkákat.

Szeretem még a C&A ruháit és a tescos CHEROKEE-t is.

ezenkívül jók a TAKKO-ban kapható kis babaruhák is.


2010. jan. 9. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányoknak Monsoon az abszolút kedvenc,ezen kívül Next,Barbie,fiúknak Next,Rebel.
2010. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nikcsi ***** válasza:
Next, Marks and Spencer, Mexx, de jok meg a TU es a George markajuak is. A Cherokee-t annyira nem szeretem, mert nagyon meg kell nezni milyen minosegut veszel, nem mindegyik jo kozuluk.
2010. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a KIK ruháit szeretem a legjobban.
2010. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pizsinek a tescós, mert tartós, szép és olcsó, elmenősnek Dodipetto, Mayoral, H&M, Zara baby, Next. Itthonra általában használt, de kiváló állapotú nexteket hord a lányom. Bodyban a Bambibell számomra verhetetlen, mert nagyon vékony a csajszi és ennek a nyaka nagyon kis kivágású, szeretem még a Fixonit és a Scampet.
2010. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában bodyt Prince Oliver-t veszek és Tescosat.

Szeretjük még a C & A-s ruhákat is.

A legtöbb ruhánkat használtan vettem a teszveszen,de ott is csak olyanokat vettem meg,amik alig használtak.

2010. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!