Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni, ha a tápszert...

Mit lehet tenni, ha a tápszert nem fogadja el a 9 hós fiam, tejem elég kevés van, tejallergia mitt tejes dolgokat nem ehet sem ő sem én?

Figyelt kérdés
már mindent elkövettem a tápszerrel,hogy megegye.szegénykét megpróbáltam átverni is,teás üvegbe töltöttem a tápszert, próbáltam már kakaóval, vaniliával, gyümisen, Sinlac-al, de semmi. nap közben is szokott szopni,de ez a tej mennyiség kevés. van még valami amivel nem próbálkoztam?
2010. jan. 8. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Adj neki baba főzelékeket.

Ebben a korban el lehet már kezdeni az egyszerübb turmixolt kajákat, felesleges már a tápszer.

2010. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

) hónaposan már szinte mindent kellene ennie.Gyümölcsöket,főzelékeket,húst.

ár 4-5 hónaposan kellett volna megkezdeni a rendes ételek adását.Ha eddig még nem kapott,akkor kezd gyümölccsel,főzz neki főzelékeket stb.,már a darabos ételeket is kifli stb.adhatod neki.Apránként kiválthatsz egy-egy étkezést.Lehetőleg ne boltban vett kajákat adj neki.

2010. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj,bocsánat, félreértettetek,vagy én nem voltam teljes. Már eszik mindenfélét, csak én a napi tej miatt aggódom,mindenhol azt szajkózzák,hogy a fél liter legyen meg egy nap.na ez nincs meg szerintem. Mindenfélét főzök neki mert az üvegeset nem szereti, inkább a darabosat eszi meg mint az összeturmixolt dolgokat. csak kicsit hízlalni szeretném mert nem egy kövér baba. csak 7600 g. nem nagy evő.
2010. jan. 8. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Irass fel a gyerek orvossal SINLAK pépet, ezt tej-gluténmentes, allergiás babáknak készítették.

Az én babám nem allergiás, de szereti. Minden este a szopi elött sinlak pépet vacsizik (édes íze van).

Ha felírja neked a doki, mint allergiás babának 300.-/db és 650g-os. Egyébként meg 1400.- vényre a nem allergiás babáknak.

2010. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

"...mindenhol azt szajkózzák,hogy a fél liter legyen meg egy nap..."


ennyi idősen inkább ezt folyadék bevitelre értendő mint tejre/tápra. Elméletileg elhagyható már ilyenkor.

Ha kevés az anyatej akor kiegészítés ként kapjon forralt vizet csörös pohárból és rendben lesz.

2010. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

"...Irass fel a gyerek orvossal SINLAK pépet,..."


Olvasd el rendessen már a kérdést:

"...próbáltam már kakaóval, vaniliával, gyümisen, Sinlac-al, de semmi...."

2010. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Valóban, Sinlac pépet eszik minden este,amit már meg is únt szegénykém. Eleinte szépen ette,de mostanra néhány kanál után már nem kell neki. teát és gyümölcslevet iszik nap közben és vizet is. Sajnos nem sokmindent szeret,sőt szinte semmit.Elég nehéz eltalálni mikor éhes,mert olyan szinte soha nincs. Csak arra gondoltam,hogy ha a tápszert inná kicsit is jobban gyarapodna.
2010. jan. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!