Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA már ülve megtudja enni az...

HA már ülve megtudja enni az esti tápszert, akkor már nem kell utána fogni böfiztetés miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,nem gond,ha eszik és utána fekszik is aludni.Eddig ugy volt,hogy megetettem,rajtam böfi,aztán kiságy aludni.Most már ülve eszik.
2010. jan. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülve könnyebben fog jönni a büfi is.Ha ülve tud büfizni,akkor jó.Ha nem jön ki,akkor meg kell még büfiztetni,de általában így már könnyebb nekik.
2010. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval,ha elfogyott a tápszer,azért még várjak,mielött lerakom aludni igy is ,ugye?Köszi
2010. jan. 8. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,szerintem igen,mert ha a felesleg vissza a kar jönni,az sajna visszajön fekve is,és nehogy gond legyen.Ülve is kell büfizni.Bár ha nyugodtan fekszenek,nem mozgolódnak,lötykölik a kis hasukat,akkor már nem szokott visszajönni tej.De azért nemárt ha büfizik.
2010. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én nem sokáig büfiztettem, mert volt, hogy egy órán keresztül nem volt hajlandó büfögni, már kókadt a a kezemben, de a büfi sehol.Mikor meg már ült, akkor egyszerűen felült magának ha büfiznie kellett. Tudom, hogy ez nem volt így jó, de egyszerűen nálunk ez vált be. De ha a te babád magától még nem tud felülni akkor kicsit később tedd le.
2010. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!