Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Lehet baja a babámnak?

SOS Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam lázas és fél négykor kellett neki adnom lázcsillapító kúpot. Most fél hétkor kellett volna adnom nurofent, de véletlen kúpot adtam neki. Lehet ettől baja? Mit csináljak?
2010. jan. 8. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne tőle? A kúp is lázcsillapító. Én pl. mindig azt adok, nem kanalast, mert a kislányom azt nem nyeli le (mármint a szirupot).
2010. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a dokinő, hogy kétféle lázcsillapítót adjak neki váltva 3 óránként. De most véletlen ugyanazt adtam neki fél négykor és most fél hétkor is. Nem lesz baja?
2010. jan. 8. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lesz baja, de azért 4 óra különbséget kéne hagyni.
2010. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kishúgom 8 éves. Mikor kicsi volt és belázasodott, csak kúpot kapott a megadott időnként, amíg le nem ment a láza. Semmi baja sem lesz.


Ha úgy gondolod, folytasd a váltogatást úgy, hogy most Nurofent adsz.

2010. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja,főleg hogy nem egymás után azonnal adtad.

Csak a láza menjen le és az a lényeg.

2010. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen

Szegénykémnek már több mint két napja 39 körüli a láza. :(

2010. jan. 8. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szopizik,akkor szopiztasd többször,az anyatej is lázcsillapító.Ezt már egy-két kérdéssel feljebb is írtam :-D


Mielőbbi gyógyulást!

2010. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka én hűtő fürdőt is alkalmaznék!
2010. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy akár egy-két hétig lehet folyamatosan adni a láz és fájdalomcsillapítót. Csak úgy, hogy 2 naponta váltva a kétfélét (ibuprofen és paracetamol tartalmút) Igaz, nekünk a fájdalomcsillapítás miatt, fogzásra és csak éjszakára, nem lázcsillapítás miatt. De nem hinném, hogy baja lenne tőle a te babádnak. Hütőfürdőt is csináltál már?
2010. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!