Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet hányás? Emésztett...

Ez lehet hányás? Emésztett tejet bukik vissza a fiam, ma már sokadjára. Többet eszik, mint ami kijön, de ez most már kicsit aggaszt, pláne, hogy nem az a bukós típus.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is elvittem a kislányomat ezzel orvoshoz,meg is nézte a pocakját a doki és ezt mondta:-Na,nem jól emésztene ez a pocak?-.De aztán azt mondta minden rendben.Még azóta is előfordul,főleg intenzívebb játék közben,után.Amire szüksége van,az szerintem úgyis bent marad.
2010. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hányás: sugárban, messzire megy. Míg a bukás kifolyik szinte csak a szájából.

Sokkal többnek látod a visszajött mennyiséget, mert nyállal keveredve érkezik vissza. Ne aggódj!

Nekem annyit mondott az orvos, hogy azt nézt, ha aggódsz, hogy 1-2-3. stb órában mennyi jön neki vissza. Ha csökkenő mennyiség és már alig v. egyáltalán semmi a 3. vagy 4. órában, akkor rendben van.

(mondjuk nálunk ez vicces, mert 2-3 óra múlva újra eszik...)

2010. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányás az sugárban, messzire és sok! Próbáld ki, hogy cumisüvegbe vizet töltesz és egy textil pelusra öntöd!

Ahogy a gyomorba jut a tejci, egyből túrós, büdös, ne ijedj meg, ha ilyet bukik, csak a sav mitt van!

de azért említsd majd meg a dokidnak, nem árthat ha tud róla!

2010. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Erőlködéstől is jöhet vissza ill., ha túl sokat eszik. (Doki nénitől tudjuk). Esetleg próbáld néha mérni, evés után nem egyből hasra fektetni, pelusozni és sokat büfiztetni.
2010. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!