Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesen mért nem bír kihúzni...

6 hetesen mért nem bír kihúzni a manóm 2 órát evés nélkül?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. A törpe eleinte 2 óránként evett (anyatejes,70 és 130 gr között eszik),de mivel 3700 grammal született,próbáltunk átálni a 3 órára.Ennek az lett a vége,hogy most 1,5 óránként éhes,és ha nem adok neki ordít,mint a sakál.Éjszaka is tartja a "napirendet" + hasfájás,úgyhogy mikorra lerakom az ágyába eltelik egy óra,fél óra alvás,aztán újra minden.Egy csöppet már elfáradtam.Mit csináljak vele?
2010. jan. 8. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő 2 óránként éhes,akkor meg kell szoptatni 2 óránként,maximum húzhatsz kicsit az időn teával.Ha 130 ml körül eszik,akkor mondjuk nem értem,mert az én lányom 4 hós koráig 150-el kibírta a 3 órát.
2010. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is hat hetesek vagyunk.napközbe 2 3 óránként eszik.éjjszaka egyszer kell.adj neki kamilla teát nyugottan.
2010. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az anyatejes csecsemők már csak ilyenek.

bírd ki valahogy, jobb, mint a tápszer.

2010. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy nem tápláló neki a tejed eléggé és azért éhezik meg? Vagy csak szomjas és azért akar szopizni.
2010. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig kibírta a 3 órát? Mert ha igen akkor csak növekedési ugrása van. Pár nap és minden a régi, ne aggódj. A következő ilyenre 3 hónapos kora körül számíthatsz.
2010. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem alszik be evés közben? LEhet, hogy csak annyit eszik meg, hogy épp ne legyen éhes és ezért éhezik meg hamar.

Egyébként szerintem ne teáztasd, csak szoptasd. Mondjuk én könnyen dumálok, mert átalusszuk az éjszakát...


Kitartás!

2010. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
allitolag 6hetesen van egy fejlödesi ugras, egyszerüen több kajara van szüksege. Szerintem szoptasd meg mikor keri, ilyenkor idö kell a tejnek is, hogy az ö igenyei szerint valtozzon, azt mondjak csak par napig tart.
2010. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is éhes, csak egyszerűen megnyugszik, ha szopik. Ilyen súlyú babának elég a 3 óránkénti evés, ha van elég tejed. Az lehet hogy fejlődési ugrás zajlik, de az akkor csak pár nap
2010. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!