Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gy. Orvos azt mondta, hogy...

A gy. Orvos azt mondta, hogy 4 éves korig ne húzgáljam a fitymát a fiam kukacán. Igaza van? Itt olvastam, hogy van aki már 6 hetesen húzgálja.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
4éves korig???az öcsémet 3évesen majdnem müteni kellett,mert neki is ijet tanácsoltak!
2009. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy az én írásomat láttad :)

nekünk azt mondta a dokinéni a 6 hetes vizsgálaton, hogy nyugodtan húzogassam, persze csak mértékkel, nem erőltetve!

adott egy krémet is, amivel minden este bekenem, miután egy kicsit "huzigáltam" Azulenol a neve

most lesz 7 hós a fiam, és gyönyörűen kilátszik a makk eleje, ha feljebb húzom a bőrt

nincs berepedezve, nem piros

2009. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy 1 éves korig nem szabad. A 4 kicsit soknak tűnik...
2009. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a villám gyors válaszokat! Elbizonytalanodtam, nem tudom mit tegyek!
2009. júl. 8. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is 1 éves kort mondott a doki
2009. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta 5éves korig fel kell szakadjon.sztem 4hónaposan már el kell kezdeni csak meg meghúzni finoman épp,hogy amennyit enged,először csak egy picike pint van de szép lassan előjön,hosszú hónapok alatt.Mi fürdés után csináltuk mindig,most már fürdés közben is simán megy.És már egész szép.sztem ne várj addig mert begyullad neki,oda is bemehet a pisi,por ,szöszök és több évesen már gondba lesztek és tényleg sebészet lesz belőle,nekem a keresztfiaim így jártak,borzalmas volt..1éves baba mamája
2009. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 9. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!