Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 6 es fel hos. Van...

Kislanyom 6 es fel hos. Van jelentosege annak, hogy csak most kezdte el nezegetni a kezet? Amugy nincs elmaradva a fejlodesben, mert ul, maszik, forog, de a kez-nezegetes valahogy 3 hosan kimaradt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jelentősége.
2010. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fog tárgyakat? Rázza a csörgőt, ilyesmi? Nincs görcsösen marokban a keze?ha nincs, akkor pontosan tudja ő, hol a keze és mire is vaó, anélkül, hogy bámulta volna:)
2010. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ennyi idös és ö is most mintha újra felfedezte volna a kezeit. Úgy csinál,mint aki varázsol,forgatja a csuklóját és nézi.
2010. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, a fogas is megvolt idoben, es akkor vartam mikor fogja nezegetni a kezet, mert mas babak olyen edesen csinaltak,de o nem, es arra gondoltam, nala ez teljesen kimarad, erre most kezdte nezegetni 2 napja. nincs ennek koza a latashoz? netan szemuveges lesz?
2010. jan. 8. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, akkor kimaradt, most pótolja. Az a fontos, hogy csinálja. Az, hogy ez arra utalna, hogy gond van a látásával vagy esetleg lesz, fölösleges para. Nem ezen múlik. Azt, ha nem látna rendesen, már biztosan észrevetted volna.
2010. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha követi a tárgyakat , nézi a csörgőt, messziről észrevesz téged, apuját, akkor semmi baja a szemének:)
2010. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 6 és fél hósak vagyunk szintén. Ő is most kezdett el a kezével és a lábával foglalkozni, eddig más érdekelte. Szerintem semmi gond vele!
2010. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2010. jan. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!