Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka? Mitol lehet ez.

Mi lehet az oka? Mitol lehet ez.

Figyelt kérdés
Pici fiam kb egy hete hogy az oklet a szajaba dugdosa es nagyon erosen cupoktatva szopja meg az ujait is es folyton csupa nyal.2,5 honapos.
2010. jan. 8. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogzás, még nem jön a foga, de bent már mozgolódnak.

Ha nem nagyon éhes, akkor tuti ez a gond.

2010. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj:)ezt minden baba csinálja.Először mikor a lányom "ette"a kezét azt hittem éhes és egyből mellre tettem,de aztán nem evett.Egyszerűen csak felfedezték a kezüket,majd később jönnek a kezükbe került tárgyak azt ugyanígy szokták cuppogtatni.
2010. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a fogzásnak az előszele, de akár még 2-3 hónap is eltelhet mire kibújik. Kislányom 2 hónapos korától folyamatosan ezt csinálta és most 5hónaposan jött ki az első két foga.

Nyugi ez teljesen normális, nincs semmi baja

2010. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 12 hetes kislányom ugyanezt csinálja, plusz nyálbuborékokat fúj folyamatosan. És néha nem az öklét, hanem 2-3 ujját szopja egyszerre a kis mohó.

2010. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyem is fuj olyan nyalbuborekokat.Szoval koszi a valaszokat akkor megnyugotam,hogy semi baja
2010. jan. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!