Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babátok hányszor eszik...

5 hós babátok hányszor eszik egy nap? Mennyi az adagja? Próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos és 6x eszik.Arra gondoltam,hogy a 23 órás eteténél nem tejcit kapna hanem teát.Amúgy nem mindíg eszi meg az adagját.
2010. jan. 8. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám most múlt öt hónapos és 6 szor eszik, este 10-11 körül az utolsót, így reggel 5-ig alszik. Nem tudom, hogy a te babád jó alvó-e, de ha az enyém tízkor nem szopizna tutira felébredene éjszaka, (réggebben ugyanis 2-kor kelt enni, ezt hozta előrébb tízre) Szerintem ez nem sok, a védőnő is azt mondta, hogy renben van. Sztem majd ha elkezd mást is enni, akkor elég lesz neki kevesebb kajálás is.
2010. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 és fél hós napi 5-6 szor eszik 180 ml-t.

Éjjel ha felkel,akkor eszik 6-szor egy nap.

Szerintem ez még normális.Megpróbálhatod,hogy teát adsz,ha nem éhes akkor leszokik róla,ha éhes,akkor úgysem tudod "becsapni" teával.

2010. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hos.5-szor eszik egy nap.5 hosan nem evett ennyiszer,de ha meg akarsz vonni töle tejet akkor ne az estit hanem pl.a délelőtit mert este 23-kor még biztos azért eszik mert éhes.Három oránként etesd és két evészet közöt mehet a tea,de a napi 6 evészet nem olyan sok, hacsak nem fáj a hasa.
2010. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor, mivel nyár volt és meleg, 6-7 szer biztos cicizett.
2010. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes? Megpróbálhatod. Ha már nem anyatejes, hanem tápszeres, akkor az éjjeli etetést hagyd el! Elég kell hogy legyen 5x ennie. :) Nekem ennyi idősen kezdett kóstolgatni a babám.
2010. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy 2 hónapos kora óta nem kér éjjel enni, sem míg anyatejes volt, sem később a tápszerből.
2010. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!