Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka? Tapasztalatok...

Mi lehet az oka? Tapasztalatokra lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
Eddig jól evő 10 hónapos kisfiam (kb 1 hete)nem nagyon akar enni.A főzelékekből szinte a felét eszi,a szilárdabb ennivaló egy kicsit jobban fogy.Kedve nem változott,jön -megy megállás nélkül.
2010. jan. 8. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogakkal hogy áll?
2010. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig 8 foga jött ki,most nem látok semmi különöset.
2010. jan. 8. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni. :) A fiamnál is azt vettem észre, hogy fogzáskor kevesebbet eszik és előnyben részesíti a "harapós" kajákat, a viselkedésén nem látszik sosem változás. Max. éjjelente többet kel, vagy többször akar cicizni. Attól, hogy nem látod, még jöhet, mocoroghat az ínye alatt. De lehet, hogy csak szimplán ilyen kedve van, a felnőtteknek sem mindig olyan az étvágyuk.
2010. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Az éjjeli kelés sajna nem mérce,mert minimum 4-szer kel az első perctől kezdve.Cicizni viszont tényleg többször szeretne napközben is.
2010. jan. 8. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!