Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom napközben, hogy...

Honnan tudom napközben, hogy itt az ideje az alvásnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A kislányomon látom hogy már lassan pislog, ásít, lelassul. Néha dörzsöli a szemét is. 3 hónapos. Olyankor beteszem a kiságyába, és kicsi nézelődés után elalszik magától.
2010. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos ,nekiáll sírni innen tudom ,hogy álmos !
2010. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora. A picikék nagyon könnyen elalszanak, a nagyobbnál meg már kialakul. Általába ugyanúgy telik minden nap, pontosan tudom, hogy ha reggel 7-kor kel akkor 11-kor már álmos.
2010. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is dörzsöli a szemét, ha fáradt, ha pedig hason van, belefúrja a fejét a játszószőnyegbe, de addig nem lehet letenni, amig legalább egyet nem ásít, ez akár fél óra is lehet a szemdörzsöléstől, addig általában a kezemben nézelődik, vagy a nagyágyon énekelek, mondókázok neki. Ha megvárom az ásítást, akkor leteszem az ágyába és szinte azonnal elalszik, ha nem akkor ott kell ülnöm vele fél órát. Ki kellett tapasztalni.
2010. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dörzsöli a szemét, ásít, elkezdi szopni az ujját.
2010. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos kisfiam nyüszít ha álmos, ölembe veszem és hozzám dörzsöli a fejét, szemét orrát piszkálja. Én mondjuk nagyjából nézem az időt is, általában ma 3 órát képes ébren lenni, de néha már 2 óra után nyűglődik.
2010. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*max 3 órát
2010. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyűglődik, szemét dörzsöli, ásít. És 2-2 és fél óra eltelt. 5 és fél hónapos.
2010. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!