Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erre illet engem segély?

Erre illet engem segély?

Figyelt kérdés

Augusztusig vagyok Gyeden a kisfiammal ,nos utána kicsit érdekes lesz a megélhetésünk!

Mert ugye Gyes nettó 25.000ft plusz családim 13.700ftpluz 10.000 apától és ennyi !És erre én nem kérhetek rendszeres nevelési támogatást?

mert ugye ugy tudom hogy a minimum egy főre jutó pénznek 30 valahány ezernek kell lennie!!

különben nem tudom mi lesz velünk!!

köszönöm a válaszokat előre is!


2010. jan. 8. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy járni fog a rendszeres gyermekvédelmi támogatás, mert nem éri el a minimumot az egy főre jutó jövedelem.Sőt, ha egyedül neveled a gyermeket, akkor pláne nem...(2008-ban 38.400 volt ez az összeg, nem tudom, hogy azóta mennyit változott.)
2010. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy én is kérdezek. Mi most vagyunk válófélben, így én is egyedül maradok a két éves fiammal. Nekem marad a lakás, de a törlesztővel együtt. A bevételből a kiadásokat levonva kell maradnia 38400-nak, vagy csak a bevételt nézik? Köszönöm, ha tudja valaki.
2010. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén egyedülálló,még szeptemberig Gyeden.

De mivel utána nem tudnénk megélni a lányom megy bölcsibe én meg vissza dolgozni.

Te esetleg nem tudsz már visszamenni dolgozni?

Mert az jelentősen megkönnyitené a helyzeted.

2010. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És azt hiszem csak a bevételt nézik.Tehát a bevételed osztva 2 fővel(te+gyerek/ha egy gyermeked van).

2010. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem sajnos ugyanis közölték hogy nem tudnak 8 órában foglalkoztatni mivel nincs 8 órás nővéri állás ,mert én 12 ből jöttem el!


és bölcsit aligha hiszem hogy találnék 6 hónap alatt!

2010. jan. 8. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
11.11 vagyok. Köszönöm a választ. Ez elég szomorú, mivel a laskátörlesztés nem kicsi. Hát, ez van és még szüljünk pár gyereket...
2010. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!