Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok két...

1 év körüli babátok két étkezés között szokott-e és mit "csipegetni"?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ropit rágicsál,és ha már nagyon éhes adok neki alma gerezdet,amíg össze dobom a hamiját....vagy cicit adok, de akkor nem eszi meg a főtt ételt.13hónapos
2010. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nasizásra gondolsz?

Sokakat látok,hogy adnak a babájuknak egy kis keksz,pufi,ropi...nem megy a rendes étkezések rovására?


Bocsi az off-ért!

2010. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igen,általában pékárut pl. a sajtos kiflit imádja.

Joghurtot,babapiskótát,krémtúrót,puffasztott tönkölyös rágcsálnivalót,házi készítésű sajtos laskát,szintén házi sajtos pogit.

Hú,ahogy így visszaolvastam,azt hiszem szereti a sajtos dolgokat! :D

Kicsit bűnöztünk is,mert a szülinapi túrótortából,joghurttortából is kapott.

2010. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom pufit örült azt szokot nasizni,vagy turórudit csoki nélkül,vagy simán egy kis gyerekjoghurtot.

És nem megy a főétkezés rovására,mondjuk lehet azért sem mert a lányom imád enni igy soha nem kellett odaadnom a maradékot még a kutyának:)

2010. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is adok néha nasit, csipeget is, pl piskóta, babapuding, pufi, stb, de ő akkor nem nagyon akar utána rendesen enni, így csak módjával teszem
2010. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZia! Én nem szoktam neki adni, mert így sem eszik túl sokat, ha nasit kapna, még ennyit sem enne. Mi úgy oldjuk meg, ha megette az összes kajáját, akkor utána kaphat nasit. Babapiskóta, kölesgolyó, babajoghurt, nagy ritkán kap krémtúrót.
2010. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az én lányom se valami jó étvágyú. Viszont ha meglátja, hogy valamelyik családtag eszik (mandarint, vajas kiflit stb.), akkor rohan kunyerálni és nagy élvezettel eszik.

Ilyenkor meg megijedek, hogy szegény gyerek éhezik... De én is attól tartok, hogy utána meg nem eszik rendes étkezésnél, na meg aztán nem tudom helyes-e arra szoktatni, hogy másfél óránként eszünk. Viszont ha belegondolok (sajnos) én is csipegetek közben.

Szóval nem tudom...

2010. jan. 8. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom, állandóan kunyerál. A zsemlémből szoktam falatkákat adni, ill. ha valami olyat eszek, amit nem ehet, akkor bulátát kap. Ha nem akarom, hogy csipegessen, mert pl közeleg az ebédideje, akkor igyekszek úgy enni, hogy ne lássa. Szerencsére jóevő, nem megy az étkezések rovására.
2010. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam. Első válaszoló vagyok.Nálunk a nasi az étkezés része.Sokszor eszünk keveset.
2010. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!