Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít tízórainak?

Mi számít tízórainak?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom,kb 2 hete kóstolgatunk.Kb 9kor eszik először (mert éjszaka még egyszer szopizik),aztán délben.Én a déli étkezés előtt szoktam kóstoltatni,de ha kiváltunk egy étkezést,akkor melyiket?Mert azt szokták mondani,hogy a tízórait kell először.Akkor az nekünk melyik?
2010. jan. 8. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg ugye 5x kell ennie egy nap...Van három fő étkezés, és köztük van a tízórai és uzsi. Ha kilenc körül reggelizik akkor elvileg 13 óra körül lenne az ebéd...na e kettő közé lehet beszúrni a tízórait...ha éhes. Vagy kicsit kitolod az ebédet 2-3 óra felé, és akkor úgy illeszted be. :) Akkor uzsi lehet 6 fele, majd vacsi :) Nálunk így van . :)

Remélem nem volt túl zavaros :)

2010. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az ebédet váltottam ki először.

Reggel de, du és este ciczik, ezen kívül reggelizik (nem mindig kéri) és uzsonnázik

Szóval ha úgy vesszük, nálunk atízórai az cici.

10 hónapos.

2010. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!