Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól altassam a gyereket...

Mikortól altassam a gyereket gyerekágyba?

Figyelt kérdés
16 hónapos kisfiam nem valami jól alszik a kiságyában. Ha mellém teszem éjszaka, akkor semmi gond, nyugodtan alaszik tovább. Én viszont nem. Van már egy gyerekágy is,a mit most kapott. Kicseréljem a rácsoságyat a gyerekágyra? Nem korai még? És ha kiesik? ( Van ugyan vádőkorlát rajta)
2010. jan. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van leesésgátló akkor egy fokkal jobb.De én ezt még korainak tartom.Főleg azért is mert sztem nem azért mocorog a kiságyában mert nem szereti hanem azért mert nem vagy ott mellette.És ha megkapná a gyerekágyat semmi nem akadályozná hogy ott is maradjon, hanem átbújna hozzád.

Én lányom is 16 hónapos de még bőven ráér a gyerekágy neki.

2010. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes egy matracot az ágyad mellé tenni.Rajta aludna a kicsi,melleted,de még sem.Lehet hogy tetszene neki ez a megoldás,és ha látod hogy fenn tud maradni a matracon,akkor már mehet a kiságyba,bár azt később szokták használni,ha nincsen leesés gátló rajta.
2010. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikcsi ***** válasza:
Mi most vettunk gyerekagyat a 14 honapos fiamnak, direkt alacsonyat kerestuk, hogyha veletlenul legurul ne essen nagyot. Bar en azert a kezdeti idokben odateszek majd egy felbehajtott paplant, biztos ami biztos. :) Holnap erkezik meg, 1-2 het mulva be tudok szamolni hogy hogy fogadta. :) Februarban jon a kisteso es feleslegesnek tartottam egy masik babaagyat venni.
2010. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így volt.

Amikor kb 18 hósan kikerült normál ágyra (+leesés gátló majdnem végig, de nem teljessen), akkor sokkal jobban aludt utánna. Látványos volt a különbség.

Az asszony halálra izgulta magát, hogy leesik (én nem), de nem igazolódott be a félelme (most már lassan 3 éves)

2010. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!