Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy 1 éves...

Mitől lehet az, hogy 1 éves babám minden éjjel ugyanabban az időben felébred?

Figyelt kérdés
0.15, 0.20, vagy 0.25-kor. Felsír, feláll az ágyban, visszateszem és majd egy órát állok az ágya mellet, mert figyeli, hogy ott vagyok-e.
2010. jan. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tom, érdekes dolgok ezek.

a lányom már a pocakban is mindig felébresztett hajnal 3 óra körül (+- 10 perc), és ez születése óta ugyanígy van. most 16 hós...

2010. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamhoz is órát lehett volna igazítani. Ő hajnali 2-kor ébredt heteken keresztül. Nem aludt vissza, csak táppal. Eleinte próbáltam ringatással, simogatással. Aztán van amikor átalussza az éjszakát napokon keresztül, aztán megint felébred. Kb 4 naponta vált. Ő is kb egy éves kora körül kezdte, most 16 és fél hónapos.
2010. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A babáknál van egy periódus amikor hízik,aztán nő ez így megy felváltva.Lehet hogy észrevetted már te is hogy hízott a gyerek szemlátomást aztán mintha lefogyott vona,pedig nem hanem nőtt.
2010. jan. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves Kérdező véletlenül rossz helyre írtam a válszt.
2010. jan. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt szokta meg, hogyha felébred ebben az időben, akkor Te ott vagy mellette. Én úgy szoktattam le, hogy egyre később mentem be hozzá egyre kevesebb időre. Aztán szépen elhagyta az éjszakai ébredést és átaludta az éjszakát(még fogzáskor is). Kb. 11-12 hónapos kora körül.
2010. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én van, hogy be sem megyek hozzá, de hallom, hogy fenn van. Van amikor felsír, pár perig aztán alszik tovább. De van, hogy csak a táp segít. Megkapja az éjjeli adagját és alszik tovább. De miért ébred fel, és miért pont abban az időben?

22:27

2010. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet az is baj, hogy mikor már állt, de visszaülni még nemtudott, akkor mindig átmentem hozzá és lehet hogy ezt szokta meg.
2010. jan. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!