Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós fiam ha meglatja hogy...

9 hós fiam ha meglatja hogy etetni akarom, ideges lesz, elkezd sirni, dörzsöli a szemet. Miert?

Figyelt kérdés
Beteszem az etetőszekbe,es kezdi a balhét.Megkostoltatom vele a főzit,ugy ahogy eszik pár kanallal,és kezdi előlről.Ha nem engedem hogy pacsmagoljon a markaval benne,szintén ordit.Mit tegyek?Ebednel és vacsoránál jellemző.A reggeli pépet és a duáni gyümölcsöt simán megeszi.Tudnatok segiteni?
2010. jan. 7. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
volt egy idő mikor az én babám is ezt csinálta.én lekötöttem valamivel a figyelmét,pl egy hűtőmágnest kapott,vagy egy szalvétát,üres sószórót,vagy bármi ujj eszközt a konyhából,volt,hogy egy ebédnél 3 ilyen tárgyat is keresnem kellett.de megette az ebédet.hogy miért csinálta az nem tudom.ma már simán 5 perc alatt bevágja az ebédet és csak akkor dörzsöli a szemét,ha már nem kér.
2010. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Ha eléteszek barmilyen jatekot,lesöpri és ordit.Kivagyok tőle.Nem értem.Pedig 3-4óra elteltével éhesnek kellene lennie,és kajából sem adok mást.
2010. jan. 8. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!