Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájjal szívós orrszívó...

Szájjal szívós orrszívó valóban jó? A babám egyből sír amint bekapcsolom a porszívót.

Figyelt kérdés
Csak akkor tudunk porszívózni,ha egyikünk lemegy a kicsivel sétálni.Nem szoktam orrszívót használni,de ha szükség lenne rá szeretném ha lenne.
2010. jan. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én vettem,nekünk semmit sem ért annál talán még a pumpás kézi is jobb volt..végül habár nagyon ellene voltam vettem egy porszívósat,amit nagyon szeretek,mondjuk az én babám megszokta,nem sír.
2010. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem egyszer a babám majdnem megfulladt a büfitől, az orra is telement. Egy szétkapott golyóstollal szívtam ki hirtelen. Ezután vettem egy szájjal szívóst, hogyha hirtelen kell orrot szívni, legyen kéznél valami, amit erre találtak ki. Megfázásnál is használtam már, az a bajom vele, hogy a makacsabb cuccot nem hozza ki. Azt olvastam itt, hogy a Pesztonka orrszívó ugyanolyan jó, mint a porszívós. Nekem szerencsém van, mert a babám azután se fél a hangjától, miután egy hétig szívtuk vele a nóziját.
2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Pesztonkám van és már a 4. gyerkőcnél ezt használom. Nem olyan durva, mint a porszívós és a hangja sem olyan ijesztő. A hatásfoka olyan, mint a porszívósé. Én is azért vettem anno ilyet, mert nem lehetett már porszívózni se, de már a látványától is őrjöngve sírt a fiam :)
2010. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem is Pesztonka van, de nem vagyok megelégedve vele. Vettem porszívósat és az sokkal jobb. Igaz hogy sír tőle, de sírt a másiknál is.
2010. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát...nehéz ügy...mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!