Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szélcső hogy néz ki pontosan...

A szélcső hogy néz ki pontosan? Csomagolása is van? Nem minden gyógyszertárban lehet kapni? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Párom itt a környének már vagy 5 gyógyszertárban kereste, ebből csak egyben volt, bár ott nagyon nem tudták, hogy mi az, tanakodtak többen, és a végén kihoztak egy kb. 10 cm-es gumicsövet minden csomagolás nélkül. Így a párom nem hozta el, nem volt valami bizalomgerjesztő, ráadásul mindezt valami több mint 1000 ft-ért...
2010. jan. 7. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A kerdesedre sajnos nem tudok valaszolni, de ha pukigondok vannak, esetleg probald meg a Gripe watert, az en babamnak az segitett, nem kellett neki szelcso.
2010. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 3 hete használjuk a gripe watert, és mondhatni talán azóta vettem észre, hogy többet pukizik, és nagyon nyomja. Mintha nem tudná kinyomni. A trotyi is lecsökkent napi egyre, vagy két-háromnapontára... Remélem ez is a gw hatása és nem másé... Ezért gondoltam a szélcsőre.
2010. jan. 7. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen gumicső, de van csomagolása! Azt nem tudom, mennyibe került, nem én vettem, és eszembe sem jutott megkérdezni:(
2010. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt csomágolása,egy papirba tették,igen egy 10cm-es gumicső.1000ft körül volt.
2010. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vékony szilikon, vagy gumi cső. Gyógyászati segédeszköz boltban is lehet kapni.Különböző vastagságba van..Egyébként egy kb 10 cm-es hosszúságot képzelj el,de természetesen csak egy kicsit kell bedugni.

Én gyerekem szerencsére nem volt hasfájós stb így ilyesmikre nem volt szükségünk.Ha szopiztatsz akkor próbálj kicsit az étrendeden változtatni.Anyatejes babáknál előfordul,hogy pár napig nincs kaki.Nálunk előfordult mikor 5 napig nem voltkaki,de egy kicsit se érezte magát kényelmetlenül,soha nem piszkáltam,mert nem szenvedett miatta,nah persze aztán mindig úgy tele rakta a pelenkát...

2010. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,vékony barna gumicső.Nekem is csomagolás nélkül adták.Nagyon jó eszköz,ha szükség van rá.Egyébként gyógyászati segédeszköz.
2010. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a gumicső volt az.Én semennyi pénzért nem használnám.A múltkor kórházban voltunk.Ott állandóan szélcsövezték szegényt.Láttam, ahogy beledugják a fenekébe, és mozgatják, hogy egyre csak feljebb csússzon.Ja, az sem mindegy, hogy milyen az átmérője, mert van a vastagabb, és a vékonyabb.Ha valaki nem látott még ilyent, akkor hogyan döntse el, hogy melyik megy fel könnyen a baba fenekébe?Az orvosunk szerint, lehet, hogy több kárt csinál olykor, mint hasznot.Hát én inkább bevetem a kamillateát, lázmérőt, vagy a homeos bogyókat, minthogy a szélcsövet használjam.
2010. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,a lázmérő sokkal vastagabb a szélcsőnél.A mi orvosunk kimondottan ajánlotta,ha ugyérzem kemény a hasa.És igen jött puki,rendesen.Anyatejes baba,nem ettem olyan dolgokat soha amitől fájhat a poci,szinte márcsak vajas kenyéren éltem és fájt neki szenvedett.
2010. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!