Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertárban lehet kapni...

Gyógyszertárban lehet kapni Nestlé junior 1+ gyerekitalt?

Figyelt kérdés
elfelejtettem sanos hogy ma minden zárva lesz,és a fiamnak estére már nincs gyerekitala.Gyógyszertárban lehet azt kapni?
2011. aug. 20. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak tápszert lehet kapni,de végső esetre az is jó.Mennyi idős a gyereked?mert lehet épp ez az alkalom lesz,hogy megkostóltasd vele a tejet.
2011. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13hónapos,igen,már szeretném bevezetni nála a tejet,de még 1-2 hetet várnék vele,meg először keveset kell adni neki úgy tudom belőle,tehát nem adhatok neki egyből 3dl-t,mert ő annyit iszik meg estére.Nem tudom mit csináljak,tápszert már nem szeretnék neki venni.Van 1 doboz folyékony tejpép itthon,még anyum vette neki,az is 1-3éves kor között adható,akkor lehet azt adom neki estére,reggel meg veszünk.
2011. aug. 20. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
tökéletes lesz a folyékony tejpép ;)
2011. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.hát 13 hónaposan még én sem próbálkoznék tejjel,viszont a tejpép tökéletes lesz,csináld jó hígra,és megfelel a mai napon.de ha ma nem adsz neki tejalapú táplálékot csak a tejpépet,vagy joghurtot és nem kap tejitalt nem lesz semmi baja tőle,holnap meg lesz bolt.
2011. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.Azt fogom neki odadni,ezt nem kell elkésziteni,mert dobozba van,2,5 dl-s,ez ilyen,nem az a tejpép amit nekünk kell elkésziteni porból,ez már ilyen kész ital.
2011. aug. 20. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
értem,az tökéletes.!!!
2011. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!