Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 26-án lesz 4 hónapos....

Kisfiam 26-án lesz 4 hónapos. Már most kéne adnom neki az anyatej mellé valamit enni, vagy még ráérek ezzel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hós koráig szoptasd csak szerintem.Ebben az influenzás időben nem is kel neki más,csak szopizzon.
2010. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknak 6. hótól javasolják. Lányom tápszeres volt, én a 4. hóban kezdtem el a kóstolgatást.
2010. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres kislányomat a 4. hónap betöltése kezdtem kóstoltatni. Szerintem még ráérsz.
2010. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben nincs komoly ok rá (nem nő a súlya, óránként szopizna...) szerintem ne. Az anyatej legjobb Neki.

Viszont a kóstoltatást (1-2 kanállal) nyugodtan elkezdheted, könnyebb lesz később hozzátáplálni, vagy elválasztani, ha megszokja, hogy más ízek is vannak, illetve megszokja a kanalat.

2010. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van tejed, akkor szerintem teljesen felesleges elkezdeni még akár csak a kóstoltatást is. Örülj, hogy van tej, ne adj neki mást! Ha majd fogytán lesz, vagy már nem akar szopizni, akkor később ráérsz etetni mindenfélével. :)
2010. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 6hósan kezdtem.Ne sietesd,ha van tej.Fogod még azt mondani,bárcsak szopizna még.:)
2010. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor engem mindenki le fog pontozni...:)

kisfiam 21.-én lesz 4hónapos, és már 1hete kóstolgatja az almapürét!mást még nem szeretnék neki adni egyenlőre, de az almát nagyon megszerette, igy délelött 2 szopi között szoktam neki adni!az almától nem lesz semmi baja!:)üdv: egy anyuka

2010. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!