Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg baj ha a babám nem...

Tényleg baj ha a babám nem fordult még át? 5 hós lesz 17. én.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

alattad pár kérdéssel ugyanezt kérdezte egy anyuka, akinek már 7 hónapos a babája.

még őt is biztatják, de szerintem ti meg végképp nem vagytok elkésve semmivel. át fog fordulni.

ezen stresszelni még nagyon korai neked.

2010. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.Minden Baba más!Egyébként az én kislányom 25-én lesz 5 hónapos de ő sem fordul át.
2010. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2010. jan. 7. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
még nincs elkésve, de ha aggódsz, vidd el gyermekneurológushoz.Lehet, hogy csak egy kis otthoni torna, és elkezd forogni.Mi enyhe nyaki hypotónia miatt kezdtük el az otthoni tornát kilenc hetesen.Három hónaposan megfordult hasról hátra.Ezt csinálta egy hétig, azóta nem.Most az oldalra fordulás a sláger, és próbál hasra fordulni, de még csak kétszer sikerült.Most négy hónapos.Én megnyugodtam a dokitól.
2010. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 5,5 honaposan fordult at.

Ne aggodj,nem vagytok elkesve meg.

Egyebkent oldalara fordul mar?

2010. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oldalra sem fordul.emelgeti a popóját ha hason van,illetve ha hanyadt van és ha etetéshez készülünk,akkor lefekszek mellé,ő meg felhúzza a kis lábait és úgy gurul oldalra,a cicihez :)
2010. jan. 8. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!