Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azért ébred 17honapos...

Lehet azért ébred 17honapos fiam éjjel sokszor mert nappal 3órát alszik? Már nemtudom tényleg mitöl lehet vajon ezért, sok a 3ora délutáni alvás? Ti babatok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van hogy 3-4 órát lehúz nappal egyben, és semmi összefügést nem találtam az éjjeli ébredések és e között. Van hogy egyszer sem kel, van hogy 10szer. Jó ez így, ne változtass.Másfél éves a Fiam.
2010. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 13,5 hós lányom is sokat ébred éjjel,de ő még 2x 2órát alszik!Mi is már mindenen gondolkoztunk és sok mindenen változtatunk is,de sajnos a helyzet változatlan!Viszont szilveszterkor a nagyijáéknál aludt és ott egyetlen egyszer ébredt,mert a tápszer evés közben aludt el,és nem büfizett!Akkor felébredt büfizett és már aludt is reggelig!Szerintem nem sok a 3óra alvás mert az én húgom 4éves és 7végente ő is alszik délutánonként 3 órát,de éjjel is alszik!És ő 1,5 éves kora óta 3-4 órákat aludt délután!Bocsi,hogy offoltam,de én is kíváncsi lennék rá mitől lehet?!
2010. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, délben 1-1,5 órát, akkor is fel szokott ébredni kb. 45 perc elteltével. Este kb. 20 órától reggel 7-8-ig alszik, de közben 4-5 alkalommal felébred. Én sem tudom mi az oka, valószínűleg azért mert még cicizik.
2010. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szoptatod még?

mert akkor egyértelműen azért ébred...

2010. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatom 1éves kora ota.Szoval azért tuti nem:) Én sem sokallom a 3órát csak már másra nem tudok gondolni:(
2010. jan. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!