Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okos kislány lesz vagy ez...

Okos kislány lesz vagy ez átlagos dolog egy 10 hónaposnál?

Figyelt kérdés
A babóm még épp hogy 10 hós, de már olyanokat csinál, hogy csak lesünk. A konyhába leguggol,hogy ne üssse be a fejét ha látja, hogy nyílik a felső fiók,tapsol, integet, ha mondom, hogy indián, már nyitja a kis száját, elé rakom a kezem és úgy csinálja mint az indiánok. Ezeket nem tanítottuk egyszer-kétszer mutattuk és ennyi. Ezek átlagos dolgok ennyi idősen?
2010. jan. 7. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A babák nagyon okosak, sok mindent tudnak, amire nem is gondolnánk. Ha meg azt látják, hogy nekünk valami tetszik, amit produkál, akkor meg különösképpen fogékonyak. Persze, ezzel nem azt akarom írni, hogy nem okos a kislányod, mer az :)))
2010. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azok a gyerekek akikkel rendesen foglalkoznak azok bizony tényleg ilyen okosak.

Én már 5 hósan csodálkoztam a második fiamon, mert este nem akart elaludni és felhúzta a kiságyában a fejvédőt és alulról kukucskált ki ránk.

Párom is azt mondta, Úristen az rafkósabb lesz, mint a nagyfiúnk!

Szóval a mai napig mindent hihetetlenül leutánoz.

18 hós

2010. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 9 hónapos. szintén tapsol, integet. puszit dob. ha kérdem, hogy hogy csinál a kutya, vau-vau, ha mondom, hogy tánci, ingatja a fejét, mintha táncolna. szintén egyszer kétszer mutattuk neki. szerintem teljesen átlagos dolgok ennyi idősen.
2010. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarom elrontani a kedvedet, de szerintem ez általános. AZ én fiam is ilyneket csinált ennyi idősen. Most 1 éves, tegnap például kiborította a cserepes virágot. Kérdezem tőle, ezt Te csináltad, erre rázza a feját, mondja, hogy nem , és mutat ki a kutyára az udvarra (hozzáteszem, a kutya soha nem jöhet be a lakásba). Teljesen ledöbbentem. :) vannak ehhez hasonló húzásai.

Ilyen korban mindent megjegyeznek, szinte elég egyszer elmondani, megmutatni nekik!

2010. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is átlagos,talán 1-2 hónap eltérés lehet,de minden gyerkőc ilyen tájt csinálja.A lányom is 10 hónapos lesz 15-én.Ezeket ő is csinálja.Ha mondom hogy tánci-tánci elkezd rugózni.Sok mindent mond pl apa,papa,tátá,gyagya:),pápá,és sziszi ez a cici.Felülni még nem igazán tud,de felállás már jól megy és persze a menés is.A védőnő szerint ilyen korban pont ezeket kell tudnia.
2010. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
átlagos.
2010. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg okos.nagyon fogékony,és majd késöbb ki is tudod használni.persze lesz biztos ami nehezebben fog menni,vagy más már csinálja,de alapjában szerintem okos a babád és ügyes.
2010. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább átlagos, de bár az én fiam vagy lányom lett volna ilyen ügyes ennyi idősen :)

Nekünk ezekre még jópár hónapot kellett várnunk:)

A felnőttkori "okosságra" viszont egyáltalán nem lehet következtetni ezekből.

2010. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Átlagos.Az enyém is pont ilyeneket csinált. 11 hónaposan a könyvben végig mutogatta nekünk az állatokat.Kérdeztem mutassa meg a kutyát vagy a macskát vagy a kakast és minden háziállatot ismert.Pedig egymás mellet 7-8 állat volt. Már ilyen idősen puszit is küldött. És az enyém is átlagos baba, pedig az ember hajlamos azt hinni hogy okosabb mint a többi.De nem az csak foglalkoznak vele.
2010. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a babák sokkal okosabbak mint azt mi hinnénk. Vizsont ennyi idős korban ezek tényleg nem ritka dolgok, de ettől függetlenül is: ennyi idősen még nem lehet megállapítani, hogy okos lesz-e. Nekem mindkét lányom csinált hasonlókat ennyi idősen, a nagyobbik 4 éves és már le tudja írni a nevét, ismeri a számokat (ha kezébe adunk egy lottót, simán felolvassa a bejelölt számokat), de ha mondjuk nem integetett volna már 8 hónaposan, nyilván most akkor is ennyire ismerné a számokat és a betűket. A kisebbik még csak 1 éves, róla nem tudok nyilatkozni. :) Remélem ő is okos lesz és persze a te babád is!
2010. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!