Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerek ezeken kívül...

1 éves gyerek ezeken kívül milyen gyakori ételeket NEM ehet? :tej, gomba.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A tartósítószeres dolgokat kerülném, amennyire lehet. Húsok közül, ami nem "tiszta" pl. virsli.
2010. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eper, és a többi aprómagvas gyümölcs.
2010. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem azt mondat a doki,hogy ezeket hanyagoljam másfél-két éves koráig: nyers paradicsom,gomba,felvágottak,virsli,bolti májkrém,szalonna,sonka,juhtúró,juhsajt,tejszín,kefír,

kecsketej,kecskesajt,bolti krémtúró,puding,lencse,bab, paprika,retek,padlizsán,sárgaborsó,rebarbara.

2010. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem ihat tejet? Szerintem ihat. Legalábbis a lányom ennyi idősen már ivott kakaót reggel:-)

Amivel nekünk baj volt az a kivi! Pöttyös lett tőle:-) de két évesen már nem:-)

2010. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10:26-os válaszolónak: Akkor mit evett a bébid? Mert az én gyerkőcöm azok közül amiket írtál a legtöbbjét ette és semmi baja nem volt:-)Ilyet hogy káposzta, retek, füstölt húsok... nem evett de lencsét és babot is adtam neki,sőt imádta csak nem szabad sokat mert pufasztja:-)

A virslit szerette nagyon és imádja a mai napig:-)

Egyébként minden anyuka kitapasztalja hogy az ő gyerkőcének mi a jó mert minden gyerek más:-)

Amire szerintem vigyázni kell azok az allergizáló ételek: mint az apró magvas gyümölcs, mogyoró stb...

-Egy 2 gyerkőcös anyuka-

2010. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:26-os vagyok. Nem azt írtam le hogy mit nem adtam, hanem hogy az orvos miket nem javasolt. Amúgy még csak 11hónapos a lányom és többmindent evett már amit elvileg nem szabadott volna. A fent felsoroltak közül pl a virsli az egyik amit nem fogok neki adni biztosan, mert tudom mit tesznek bele...minden maradékot beledarálnak ami máshonnan leesik,tele van szójával ami allergiát okoz,akár bele is halhat. Szóval én csak a kérdésre válaszoltam, nem azt írtam mit evett vagy nem evett a babám.
2010. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a gomba és a juh mellett mézet is cak 2 éves kora után kaphat.
2010. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10:26 os válaszolónak, én nem számonkértelek a kérdésemmel, csak kedvesen érdeklődtem mert úgy vettem ki az írásodból hogy egyetértesz a dokival és nem adod a babádnak azokat amiket leírtál:-(

Engem nem nagyon érdekel mit tesznek a virslibe, mert ha mindent megnéznénk hogy hogy csinálnak SEMMIT nem ennénk!!!

Több ezer gyerek eszik virslit és semmi baja tőle:-))

De tényleg minden gyerek más és igenis ki kell tapasztalni hogy a saját gyerekünknek mit adhatunk és mit nem!

Minden új ételt csak apránként kell vele megkóstoltani:-)

Szerintem!

Elnézést ha azt vetted ki a szavaimból amit...:-(((nem állt szándékomban:-)))

2010. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!