Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front érzékeny babátok, hogy...

Front érzékeny babátok, hogy aludt az éjjel?

Figyelt kérdés
Nekem fél2 -kor sikerült aludnunk...
2010. jan. 7. 08:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(nekünk)
2010. jan. 7. 08:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Húú...Mi most kivételesen nagyon-nagyon jól aludtunk.és tegnap is jó kedve volt...de előtte....hajaj
2010. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már pár napja nagyon nyűgös volt Ő is,de tegnap előtt már 10 kor aludt,reggel 6ig.Vihar előtti csend volt!

Jaaaaaaaaa és hasfájós is ráadásul...:(

2010. jan. 7. 08:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kedden volt hiszti egész nap, de szerencsére kedd és ma éjjel is aludt végig. Ma éjjel igaz egyszer nyöszörgött, 1 körül, de ennyi. Fel sem keltem hozzá.
2010. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém kedden olyan volt, mintha nem is az én babám volna. Egész nap hiszti, nyügi volt. Tegnap csak este jött rá a kínlódás és 10 körül aludt el, de 5-kor már fent volt és 7-ig csak dobálta magát az ágyban.
2010. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Este nálunk is állt a bál,de egész éjjel végig aludt,és vidáman ébredt fel.:-)
2010. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már vártam ezt a kérdést :)

Ilyen még nem volt ,hogy éjjel óránként ébredtünk ,de nem csak az evés miatt ....

2010. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap nagyon nyűgös volt és fel voltam készülve, hogy nem fog éjjel aludni, de hála Istennek aludt reggelig. Én viszont nem aludtam, mert napközben bebeszéltem magamnak, hogy éjjel is nyűgös lesz és mindig azt álmodtam hogy felébredt, és már fel is ugrottam az ágyból, de ő aludt. Ma én vagyon nagyon nyűgös:((
2010. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is kedden volt egész nap nagy hiszti, most éjjel nagyon jól aludt. Csak 1× kelt fel, és reggel negyed 9-ig aludt. Máskor éjjel 3-4 alkalommal ébred és 7-nél tovább nem alszik.
2010. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is tegnap délutántól hiszti, este 11 kor aludt el. Fent voltuk 2-kor, 5-kor. Látom nem csak nálunk van ez?Egy kicsit megnyugtat.
2010. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!