Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok olcsón etetőszéket...

Hol tudok olcsón etetőszéket venni? A tesz-vesz vatera kizárva.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem túl sürgős és nem baj ha használt, figyeld az iwiw ingyen elvihető rovatát (érdemes a pestit is, ha a közelben laksz), mert én kb hetente kéthetente látok ilyen babacuccokat kitéve ingyér. Az elég olcsó? :)
2010. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb már valaki....

Az ikeás antilop etetőszék nem csak hogy olcsó, hanem több ismerős véleménye alapján nagyon is jól kialakított, noha elsőre nem nézné ki belőle az ember.

Arra kell ügyelni, hogy az etető tálcát külön kell venni.

2010. jan. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előttem szólóhoz csatlakozom.Nekünk ilyen van,tökéletesen megfelel a célnak,szereti a babánk is.Az első válaszolónak meg annyit,h a kérdező olcsó etetőszék után érdeklődött,nem 10-20 ezres után.
2010. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9200 drága???

Láttam 45000ért, na az drága volt.

2010. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos elég messze lakunk Pestől úgyhogy az kizárva. Egyébként hol van az iwiwen ilyen rovat?

Másik: kis lakásban lakunk meg nem is tudom hogy meddig használná a babuci azt a széket, meg szeretné e, ezért akarok olcsón találni egyet. Miskolc mellett lakunk, és sajna itt ikea nincs :(

2010. jan. 7. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
iwiw --> apró --> eladó --> ingyen elvihető
2010. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"...A kérdező kommentje:

Sajnos elég messze lakunk Pestől úgyhogy az kizárva. Egyébként hol van az iwiwen ilyen rovat?

Másik: kis lakásban lakunk meg nem is tudom hogy meddig használná a babuci azt a széket, meg szeretné e, ezért akarok olcsón találni egyet. Miskolc mellett lakunk, és sajna itt ikea nincs :(..."


Ikea nálunk sincs, de annyi jó dolog van ott, hogy 1-2 évente elmegyünk oda.

Az etető szék nem szeret-nem szeret kérdése hanem szükséglet és bizony kényelem is anyának-babának. Két évesen is használja a mienk. Amúgy az antilop ikeás lába kiszedhető egy mozdulattal szóval hely takarékos.

2010. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!