Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket javasoltok...

Milyen etetőszéket javasoltok venni?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lányom. Szépen ül már, ezért én nem tartom fontosnak a dönthetőséget. Mennyire fontos a biztonsági öv? Nekem egy fa etetőszék tetszik (és a pénztárcámnak is), amin sajnos nincs 5 pontos, sem 3 pontos bizt. öv, csak egy kicsúszásgátló pánt a lábrésznél. Mik a tapasztalataitok?
2011. máj. 27. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem is szoktam bekötni, igaz feláll már benne, de ott vagyunk mindig, nem hagyjuk felügyelet nélkül. 16 hós
2011. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekunk a fa etetoszekunk volt/van (ami kesobb kisszekkent + asztalkent funkcional). Ajandekba kaptuk, ezert volt az.

Annyira utaltam... Nagyon nem biztonsagos, ki is esett belole egyszer (szerencsere nem lett baja). Kb. 1 evet hasznaltuk, a szek resze teljesen hasznalhatatlan, esik szet darabokra

Tesco, Auchanban mindig vannak akciok hagyomanyos etetoszekre (par hete 9000-ert, egesz jo)

2011. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idos babanal szerintem meg nagyon fontos, hogy legyen ov. En nem ajanlom a fa etetoszeket
2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nekem itt a múltkor mindenki ezt a fát javasolta, hogy milyen jó. :) Most akkor nincsenek itt ezek az anyukák?

Én ezen a típuson gondolkodtam, mert ami nekünk van, olyan nagy helyet foglal, a pici panel konyhánkban.

[link]

Többféle színben van ez, szerintem olyan jól néz ki.

2011. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt az utolso etetoszeket nagyobb gyereknek vennem, kezdo etetoszeknek biztosan nem az öv hianya miatt. + a kialakitasa szerint sem valo szerintem egy pici babanak
2011. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hauck fa etetőszéke a legjobb. Amit aharmadik írt, hogy kiesett a gyerek, nálunk a nagyszülőknél van iylen, és borul is, ha nem figyelsz. A hauck kétszer annyi, de nagyon jó súlyozása, képtelenség felborítani.

Mert azért is jó a fa, mert pár hónap és fel akar rá mászni, a műanyaggal pedig szintén borulni fog.

Emellett szerintem szebb is, mint egy műanyag szék.

2011. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Végül a Brendonban vettünk ma Touragoo széket, 5 pontos biztonsági övvel. Szépen csücsül benne Pindurka, és jó masszív szék.

[link]

2011. máj. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!