Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 8 hónapos...

Fotucsok kérdése:

Miért van az, hogy 8 hónapos kisbabám este fél 9 körül elalszik és fél, egy óra múlva felébred és nem akar visszaaludni?

Figyelt kérdés
Majd csak 10 óra körül,ha apukája elringatja, akkor alszik el. Éjszaka is nagyon gyakran felébred. Mindig a fogára fogunk mindent, de hát még egysincs neki, és nem is tűnik úgy, hogy jönne.
2010. jan. 6. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem látod, lehet hogy a fogai mocorognak. Nálunk legalábbis akkor csinálta ezt.
2010. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 7,5 hós a kislányom,és pár napja újra felébred éjjelente,pedig egyébként már 2 hós kora óta átalussza az éjszakákat.


Először felkel 1-2 órán belül ahogy lefektetem,és akkor csak úgy tud visszaludni ha kiveszem elringatom.


Utána még párszor felnyöszörög,felsír éjjel,de akkro már nem kell kivenni,elég ha megsimogatom,vagy néha még azt sem,mert mire beérek visszaalszik.


Már van két foga, 5 hósan jött ki,nézegetem az ínyét folyamatosan,de nem látok semmit. Mi is mindent a fogra kentünk,de lehet hoyg van is benne valami,mert épp az imént kelt sírva,és bekentem Dentinoxal,és szó nélkl visszaaludt.

2010. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt/van. 9 hónapos a babám. Egyrészt fogzás, másrészt szeparációs szorongás is lehet. Nekünk mindkettő van, és kb 2 hónapja ugyanilyen pokoliak az éjszakáink, mint fentebb írtátok.
2010. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!